9 Los(e)/Seite
Oval mirror in Rococo style size 90 x 60 cm.Ovale Rococo-stijl wandspiegel afm. 90 x 60 cm. ...[more]
Halspiegel in eiken lijst
Halspiegel in eiken lijst met gestoken briefpanelen, h. 106, br. 114 cm. ...[more]
Spiegel in deels vergulde lijst
Spiegel in deels vergulde lijst met kuif, 124 x 78 cm. ...[more]
Halspiegel in zwart/goudlak lijst, 19e eeuw, 72 x 54 cm. ...[more]
spiegel in vergulde lijst
Mirror in gilded frame, late 19th century, 169 x 65 cm.Rechthoekige spiegel in vergulde lijst, eind 19e eeuw, 169 x 65 cm. ...[more]
spiegel in vergulde lijst
Damspiegel in vergulde lijst
Mirror in gilded frame, 19th century, 184 x 40 cm.Damspiegel in vergulde lijst, 19e eeuw, h. 184, br. 40 cm. ...[more]
9 Los(e)/Seite