73 Los(e)/Seite
Keramiek sculptuur van huis op rots, kunstenares Margreet Zwetsloot, h. 52 cm. ...[more]
Gietijzeren fornuis
Cast iron oven, ca. 1900Gietijzeren geëmailleerd fornuis met 5 laden en koperen stoomvaas, ca. 1900, h. 73, br.94, d. 64 cm. ...[more]
Messing hotel bordenstandaard
A brass hotel dish standard on 3 legs, h. 178cm.Messing hotel bordenstandaard/molen op 3 sprant, h. 178 cm. ...[more]
Houten poppenwagen met metalen wielen en verstelbare rug ...[more]
Eiken 4-slags kamerscherm
Eiken Art Deco 4-slags kamerscherm met stoffen bekleding, ca. 1920, h. 157 cm. ...[more]
Faber Grandeur kachel
Sculptuur van zwarte panter op
A sculpture of a black panther, 51 x 21 cm.Sculptuur van zwarte panter op witbeschilder basement, afm. 51 x 21 cm. ` ...[more]
Bronzen sculptuur van vis.
Bronzen figuur op paard
Bronzen liggende dame
Bronzen sculptuur van liggende dame, onbekend ongesigneerd, h. 10, br. 18, d. 6 cm. ...[more]
Bronzen Leda en de Zwaan
Bronzen sculptuur van Leda en de Zwaan, met monogram MA = Mari Andriessen, h. 10, br. 18, d. 12 cm. ...[more]
Bronzen sculptuur van vogel
Bronzen sculptuur van een fantasievogel op bronzen voet, onges., h. 15 cm. ...[more]
Bronzen sculptuur van bodybuilder
Bronzen sculptuur van flamingo
gesneden sculptuur
4 x kapstokkleed
A lot of 4 Amsterdam School rugs (so called Trijp), ca. 1925Lot van 4 Amsterdamse school kapstokkleed, zgn trijp, ca. 1925. ...[more]
4 x kapstokkleed
Lot van 4 Amsterdamse school kapstokkleed, zgn trijp, ca. 1925. ...[more]
Lot diverse speelgoed beren
A lot of teddy bears, including Bubba Bears and Merrythought.Lot diverse speelgoed beren, w.o. Bubba Bears en Merrythought. ...[more]
Lot diverse speelgoed beren
Lot diverse speelgoed beren, w.o. made by Willy van Hemert en Hermann Teddy. ...[more]
Blikken dubbeldekker vliegtuig
Painted tin biplane airplane, h. 22, w. 55, d. 60 cm.Beschilderd blikken dubbeldekker vliegtuig, h. 22, br. 55, d. 60 cm. ...[more]
Lot van 5 blikken scheepjes, kanon en verbindingstukken, en beschrijving, Duitland WO I. ...[more]
Lot van 43 blikken speelgoed
Lot van 43 blikken speelgoed, Japan en China, w.o. dieren en poppetjes, 60/70e jaren. ...[more]
Gietijzeren kinder fornuisje
Gietijzeren kinder fornuisje h. 32 cm. bij 30x30 cm. ...[more]
Stel metalen Esso figuren, als spaarpot, h. 26cm. ...[more]
Inktstel, theepot "Eissenloefel"
Ink set, teapot "Eissenloefel"Lot van een roodkoperen WMF inktstel en theepot op comfoor, naar ontwerp Jan Eissenloeffel, ca. 1910. ...[more]
Plated piece de mileu, gemerkt
Verzilverde rosbief trolley
Geelkoperen inktpothouder met twee inktpotten en waaier vormige papierhouder, h. 15, br. 22, d. 12 cm. ...[more]
Bronzen plaquette van naakte dame, 27 x 10 cm. en een bronzen masker op marmeren voet, h. 18 cm. (beide met monogram M.K.) ...[more]
Bronzen gietpenning
Bronzen gietpenning met portret en profil, ges. CP, naar Charlotte van Pallandt, diam. 8 cm. ...[more]
Bronzen sculptuur van staande naakte dame, onduid. ges., h. 48 cm. ...[more]
Houten beschilderd schommelpaard
Wooden painted rocking horse on base, h. 70, w. 85, d. 36 cm.Houten beschilderd schommelpaard op onderstel, h. 70, br. 85, d. 36 cm. ...[more]
Beschilderde kunststof paspop
Beschilderde kunststof paspop op metalen onderstel, h. 120 cm. ...[more]
Fornasetti, drie borden
Seder bord in doos Fornasetti
Fornasetti Palladio bord
Fornasetti, 2 stropdassen
Lot of 2 silk neck ties, 1x in box, Piero Fornasetti, Italy.Lot van 2 zijden stropdassen, 1 in verpakking, Piero Fornasetti, Italie. ...[more]
Fornasetti, losse boekjes
Fornasetti pennenhouder
Fornasetti dienblad
Fornasetti, 12 x meubelstof
Fioruccino poster
Fiorucci poster 4x
Fornasetti, poster klein
Fornasetti poster
Set met 2 soldaten
A set with 2 colored metal soldiers, resp.28/ 46cm.Set met 2 metalen polychroom beschilderde soldaten, resp. 28cm. 46 cm. ...[more]
Pair of 2 bookshelfs, with lions, h. 19 cm.Stel boekensteunen met staande leeuwen rustend op houten basement, h. 19 cm. ...[more]
Stel marmeren boekensteunen
A pair of marble bookends, h. 13 cm.Stel verchroomde boekensteunen met honden op marmeren basement, h. 14 cm. ...[more]
divankleed
Amsterdam School Rug (trijp), ca. 1925, L:260cm W:135cmAmsterdamse school divankleed (trijp), ca. 1925, 260 x 135 cm. ...[more]
73 Los(e)/Seite