4 Los(e)/Seite
Eiken open boekenkast
Eiken open boekenkast met gestoken fries geflaneerd door 2 leeuwenmaskers op bolpoten, h. 161, br. 111, d. 45 cm. ...[more]
Eiken kabinet
Eiken Louis XVI kabinet met gestoken ornament in kuif, 2 paneeldeuren en 4 orgelgebogen laden, ca. 1800, h. 255, br. 183, d. 62 cm. ...[more]
Mahonie Louis XV/XVI kabinet
Eiken Gelderse kussenkast
4 Los(e)/Seite