3 Los(e)
3 Los(e)/Seite
Mahonie ronde tafel met fijnhoutsoorten ingelegd blad op driesprant, 19e eeuw, h. 79, diam. 98 cm. ...[more]
Groen beschilderde Hindeloopen tafel met bloemdecoratie, eind 19e eeuw, h. 72, diam. 83 cm. ...[more]
Los 123
Noten Barok-stijl tafeltje
Nut Baroque-style tableNoten Barok-stijl tafeltje op gestoken poot uitlopend in 3 sprant, h. 79, diam. 54 cm. ...[more]
3 Los(e)/Seite