Verfeinern Sie Ihre Suche
Sortieren nach:
- Nur Lose mit Abbildungen,
- Auktionshaus-Kategorie,
- Kategorie
- Liste
- Galerie
-
26 Los(e)/Seite
Ein Abonnement der Preisliste ist notwendig um Ergebnisse, von Auktionen die vor einem längeren Zeitraum als 10 Tagen stattgefunden haben, ansehen zu können. Klicken Sie hier für mehr Informationen
Eiken dressoir met opstand
Eiken dressoir met opstand, 2 laden en 2 paneeldeuren geflankeerd door leeuwenkoppen, ca. 1900, h. 133, br. 150, d. 55 cm. ...[more]
Lehmann baby vleugel in zwartlak kast, h. 97, br. 122, d. 142 cm. ...[more]
Mahonie buffetkast met opstand.
Mahonie buffetkast, opstand met 2 gevensterde glazen deuren, onderkast met 3 laden en 3 deels glazen deuren, ca. 1900, h. 188, br. 113, d. 40 cm...
Eiken Art Deco nachtkastje met paneeldeur, h. 53, br. 44 x 35 cm. ...[more]
Eiken Art Deco archiefkast
Oak Art Deco archive cabinet, h. 112 w. 46 d. 37 cm.Eiken Art Deco archiefkast met roltop deur en slot, h. 112 br. 46 d. 37 cm. ...[more]
Mahogany Amsterdamse school dresser with drawers and doors, h. 162, w. 180, d. 64 cm.Mahonie Amsterdamsche School dressoir met in de opstand 2 v...
Gebeitste grenen dekselkist
Gebeitste grenen dekselkist met bolle deksel en inhoud met verkleedartikelen, h. 52, br. 83, d. 46 cm. ...[more]
Chroomen design kapstok
Chrome design hatstand with 5 hooks, w. 74 cm.Chromen design kapstok met 5 haken en hoedenplank, br. 74 cm. ...[more]
Eiken boekenkast, LOV
Eiken open boekenkast met 8 vakken, etiket achterzijde, meubelfabriek L.O.V. Oosterbeek, ca. 1920, h. 146, br. 185, d. 32 cm. ...[more]
Grenen spekkast
Grenen spekkast met een paneeldeur en 3 laden met porseleinen knoppen, eind 19e eeuw, h. 108, br. 95, d. 43 cm. (zonder sleutel) ...[more]
Grenen spekkast
Grenen spekkast met een paneeldeur en 4 laden met porseleinen knoppen, eind 19e eeuw, h. 146, br. 104, d. 45 cm. ...[more]
Grijsgelakt design wandtafel
Grijsgelakt design wandtafel op 8 hoekige pilaren, h. 81, br. 179, d. 46 cm. ...[more]
Eiken Art-Deco lectuurbak
Eiken Art-Deco lectuur standaard, h. 70 cm. ...[more]
Mahonie scheerkast
Mahonie shaving cabinet with mirror, 1 drawer and 2 paneldoors, England ca. 1900, h. 155 w. 46 d. 34 cm.Mahonie scheerkast met spiegel opstand, m...
Witlak dressoir
White laquer dresser with 4 drawers, h. 50 w. 162 d. 30 cm.Witlak dressoir met 4 laden en 1 klep, met aardewerk knoppen, h. 50 br. 162 d. 30 cm. ...
Groen metalen Olivetti bureau
Green metal Olivetti desk with purple skai top, h. 77, size 199 x 50 cm.Groen metalen Olivetti bureau met ladeblok en deur, het blad afgedekt do...
Rosenhouten design dressoir
Rosewood design dressoir, with interior, Denmark mid-century, h. 80 w. 190 d. 47 cm.Teakhouten design dressoir met roffeldeur, waarachter interi...
Roodlak design dressoir
Red laquer design dressoir with 2 sliding doors and interior with drawers, h. 70 w. 280 d. 50 cm.Roodlak design dressoir, met 2 schuifdeuren waar...
Retro 'Florida' ijskast, Levin
Retro baby blue 'Florida' fridge, made by: En Levin, h. 92 w. 102 d. 64 cm.Retro baby blauwe 'Florida' ijskast, fabrikant: En Levin, h. 92 br. 1...
Verchroomde kast, Denemarken
Verchroomde kast met 3 glazen planken, vermoedelijk ontwerp Poul Cadovius, systeem Abstacta, Denemarken, h. 97, br. 82, d. 43 cm. ...[more]
Kersenhouten dressoir
Kersenhouten dressoir met 3 paneeldeuren en 2 laden, h. 96, br. 190, d. 53 cm. met etiket Ambitat ...[more]
Kersenhouten tv meubel
Kersenhouten tv meubel met 4 paneeldeuren en 2 laden, h. 176, br. 125, d. 65 cm. met etiket Ambitat ...[more]
Kersenhouten boekenkast
Kersenhouten boekenkast met 2 ovale glazen deuren 4 glazen klapdeurtjes, onderkast met 3 paneeldeuren, h. 96, 225, br. 200, d. 52 cm. met etiket...
Mahonie kast met vitrinedeuren
Mahogany veneerd bookcase with 4 glass and 4 panel doors, h. 230 w. 206 d. 57 cm.Mahonie gefineerde boekenkast voorzien van 4 beglaasde deuren, e...
Grenen keukenbuffet
Grenen keukenbuffet met 2 glazen deuren en 4 diverse laden, h. 173, br. 108, d. 53 cm. ...[more]
Grenen keukenbuffet
Grenen keukenbuffet met 3 glazen deuren, 2 laden en 2 paneeldeuren, h. 172, br. 120, d. 50 cm. ...[more]
-
26 Los(e)/Seite