Verfeinern Sie Ihre Suche
Auktionshaus-Kategorie
Kategorie
Sortieren nach:
- Kategorie
- Liste
- Galerie
-
105 Los(e)/Seite
Ein Abonnement der Preisliste ist notwendig um Ergebnisse, von Auktionen die vor einem längeren Zeitraum als 10 Tagen stattgefunden haben, ansehen zu können. Klicken Sie hier für mehr Informationen
Kristallen schoorsteen pendule
A glass penduleKristallen schoorsteen pendule, h. 17 cm. ...[more]
Polychrome painted wooden rocking horse, with reed velvet seating, h. 67 cm.Polychroom beschilderde houten hobbelpaard, met rood fluweel zitting...
Bronzen sculptuur van panter
Bronze sculpture of a panther, h. 52, w. 60 cm.Bronzen sculptuur van panter, h. 52, br. 60 cm. ...[more]
Lot van 3 Amsterdamse school lopertjes met geomentrische motieven, w.o. 1x zijde, ca. 1920, ca. 145 x 40 cm. ...[more]
Amsterdamse school tafelkleed
Amsterdamse school trijp tafelkleed, ca. 1920, 166 x 145 cm. (slijtage) ...[more]
Lot van 3 Amsterdamse school kapstok trijp kleden, ca. 1920, 135 x 93 cm., 142 x 93 en 140 x 82 cm. ...[more]
Tricycle with brooks saddle and basket (rust spots)Driewieler met brooks zadel en mandje (roestplekjes) ...[more]
IJzeren wijnrek
Iron wine rack for 24 bottles, h. 95 cm.IJzeren wijnrek voor 24 flessen, zijkant ajour gehamerd met schilden, h. 95 cm. ...[more]
Teakhouten dressboy
Teakhouten dressboy met kledinghanger en 2 laadjes (1 knopje van lade los), h. 120 cm. ...[more]
Glazen 'end of the week'schaal
A glass énd of the week'colored scale in red shades diam. 36 cm. h. 20cm.Glazen gekleurde 'end of the week' schaal in rode tinten, diam. 36 cm. ...
Tafelklok in noten kast, 30-er jaren, h. 21, br. 22 cm. ...[more]
Glazen fruitschaal waarop vogels
A glass fruit bowl with 3 brown birds, h. 16 cm. diam. 30cm. (A)Dikwandig glazen fruitschaal waarop 3 bruine vogels, op voet diam. 30, h. 16cm. ...
Amsterdamse school divankleed
Amsterdamse school trijp divankleed met geometrische motieven, ca. 1920, 270 x 133 cm. (motschade) ...[more]
Rookglazen art-deco sierschaal
Brown heavy glass art-deco bowl, diam. 35 cm.Rookglazen Art-Deco sierschaal, diam. 35 cm. ...[more]
A glass scale diam. 38 cm.Glazen rood/gele schaal, diam.38 cm. ...[more]
A glass sculpture of a red duck h. 50 cm. (A)Dikwandige glazen sculptuur van rode eend op transparant voet, h. 50cm. ...[more]
A glass sculpture of a fishDikwandig glazen sculptuur van vis in bruine tint op transaparant voet, h. 35 cm. ...[more]
Rood glazen balustervormige vaas
A red glass vaze h. 40cm.Rood glazen balustervormige vaas op transaparante voet, h. 40 cm. ...[more]
Roodlak houten dekenkist
Roodlak houten dekenkist, h. 42, br. 80, d. 47 cm. ...[more]
Schouwstuk voorzien van spiegels en bekroond door paneel met beschildering van pauw, het geheel versierd met inlegwerk en snijwerk van dieren, m...
Sculptuur van Mercurius/ Hermes
Sculpture of Flying Mercury after Giovanni da Bologna, h. 65 cm.Sculptuur van de God van de handel Mercurius/ Hermes die op een hoofd balanceert ...
Houten tandem kinderwagen
a tandem children's stroller consists of a metal chassis with wheels fitted with wooden features and profiles of bent laminated plywood, ca. 190...
Porseleinen kraagvaas, Boheems
Porseleinen kraagvaas met 2 grepen en een beschilderd decor van 2 parkieten, bloemen en vergulde decoratie, Bohemen ca. 1900, h. 42 cm. ...[mor...
Geslepen spiegel in eiken lijst
Geslepen spiegel in eiken rijkgestoken lijst, ca. 1900/20, 128 x 75 cm. ...[more]
Groen aardewerk cachepot
Green potter Art-Noveau bowl, with flowers decorated, diam. 42 cm. (chips)Groen aardewerk Art Noveau cachepot, met reliëf decor van bloemen, dia...
Aardewerk 4 delige tulpenvaas
Aardewerk 4 delige tulpenvaas voor 17 tulpen, h. 57 cm. ...[more]
Serie aardewerk design, Scholm
A set of pottery design, among which teapot, bowls, and jars, Denmark, designerd: Einar Johansen, for ScholmSerie aardewerk design, waaronder the...
Leica spiegelreflex camera
Leica camera, with diverse lensesLeica RE analoge spiegelreflex camera met Vario Elmar-R 28-70 mm en 75-200 mm lens ...[more]
Lot van 2 globes op standaard
Lot van 2 globes op standaard, h. 48 en 43 cm. ...[more]
Bruin dikwandig glazen siervaas, h. 60 cm. ...[more]
Metalen beschilderd model van spitfire, h. 20, br. 60, d. 57 cm. ...[more]
Polychroom beschilderde slee
Polychrome painted sled with swan and doll, h. 54 cm.Polychroom beschilderde slee met zwaan als boegbeeld en pop, h. 54 cm. ...[more]
Zwartlederen autokoffer
Zwartlederen autokoffer met deksel en slotplaten, h. 46, br. 83, d. 44 cm. ...[more]
A leather globe in wooden case h. 75 cm.Lederen wereldbol op metalen houder, h. 75 cm. ...[more]
RVS wandkapstok met spiegel
RVS wandkapstok met spiegel, h. 44, br. 100, d. 28 cm. ...[more]
Leren hutkoffer
Leather luxury trafel case with 4 drawers and hanging part, h. 104 w. 55 d. 56 cm.Leren luxe reiskoffer met siernagels afgezet, met binnenzijde 4...
Design celluloid dienblad
Design celluloid serving tray, 68 x 42 cm.Celluloid Design dienblad, 68 x 42 cm. ...[more]
Murano glas sculptuur van haai
Murano mouth blow sculpture of shark, sign. botom: Zanetti L (Licio Zanetti), Venice 1970s, h. 54 cm. (2x chip)Murano hand geblazen sculptuur van...
Porseleinsen theeservies
Porcelain teaservice with teapots, cups and saucers, with stilled chrome decor, marked: VictoriaPorseleinen theeservies bestaande uit koffie, the...
Stel kunstpalmen, ca. 240 hoog
Stel kunstpalmen in pot, ca. 240 hoog, By Botanics tropycal. ...[more]
Serie van 3 borden
Serie van 3 borden met voorstelling van o.a. kikker en neushoorn, naar ontwerp van Niki de Saint Phalle, diam. 20 cm. ...[more]
Copper plaque with polychrome enameled decoration of a femal figure in blue dress, design by Jan Eisenloeffel, 1927, 15 x 15 cm.Koperen plaquett...
Stel gegoten sculpturen van duiven, h. 15 cm. ...[more]
Serie van 3 polychroom houten beelden met voorstelling van hoofden, ges. Willem Janssen ...[more]
Bronzen plaquatte van Beatrix
Bronzen plaquette met reliëf van de toemalige koningin Beatrix, vervaardigd door Baron Speyart van Woerden, 44 x 34 cm. ...[more]
Lot van 3 plateel voorwerpen,
Lot van 3 plateel voorwerpen met onderandere ADCO en Goedewagen ...[more]
2 delen lampetset met kan en schotel met decor van rozen, gemerkt onderzijde Staffordshire England. ...[more]
National Cash register, zilver
National Cash Register, Dayton, Ohio USANational Cash register kassa in vernikkeld metalen kast, Dayton, Ohio USA. ...[more]
National Cash register, brons
National Cash Register, Dayton, Ohio USANational Cash register kassa in gebronst metalen met houten kast, Dayton, Ohio USA. ...[more]
Dikglazen sierschaal met phoenix
Bohemia crystal design dish with etched Phoenix , Czech Republic, unclear sign. and dated 1983, 63 x 40 cm.Boheems kristallen ovaal vormige siers...
A pair of chrystal candle sticksStel dikwandige kristallen kandelaars, h. 20 cm. ...[more]
Dressboy
Houten dressboy met broekpers en kapstok, gemerkt fabrikant: Fratelli Reguitti, Italië. ...[more]
Bohemia crystal design dish with engraved decor of greece figures, Czech Republic, unclear sign. and dated 1982, h. 9, w. 52, d. 40 cm.Boheemse ...
A glass sculpture of a sea turtle, in brown and red shades, l. 42 cm. h. 28 cm. (A)Dikwandig glazen sculptuur van zeeschildpad (Cheloniidae) in ...
Bronzen sculptuur, ijsberen
Bronzen sculptuur van ijsbeer met jong, gemonteerd op marmeren basement, h. 33 cm. ...[more]
A glass sculpture of 'the hole'Dikwandige glazen sculptuur van 'the hole' in oranje tinten, h. 37cm. ...[more]
A glass sculpture of a fish l. 62 cm. h. 7 cm.Dikwandige glazen sculptuur van vis in blauw gele tinten l. 62 cm. h. 7 cm. ...[more]
A pair of glass pelicanes in red and gold shades h. 32 cm. (2 x A)Stel glazen sculpturen van pelikanen in goud en rode tinten op blank glazen ba...
A glass sculpture of a treeDikwandig glazen sculptuur van boom met zwarte spikkels in de stam, h. 33 cm. ...[more]
Aardewerk polychroom vaas
Pottery polychrome painted vase decorated with flowers, marked: Sarreguemines, h. 26 cm. (chip)Aardewerk polychroom beschilderde vaas met afbeeld...
-
105 Los(e)/Seite