152 Los(e)/Seite
Porseleinen servies : jacht
Serie 12 Porseleinen borden, jacht
Lot van 9 borden, w.o. jacht
Lot van 9 porselleinen borden, w.o. jachttafereel, 2x gemerkt Villeroy & Boch. (div. kwal.) ...[more]
Tinnen bord, jacht
Koperen sigaren doos, jacht
Gipsen plaquette
Hirschberg koperen jachthoorn
Koperen jachthoorn, gemerkt Schutz & Marke, en tekst: Frans Hirschberg ...., eind 19e eeuw. ...[more]
Furst-pless jachthoorn
Brass Furst-Pless German hunting hornFurst-pless jachthoorn met leer omtrokken, Duitsland. ...[more]
Perine jachthoorn in lederen etui
Koperen vossenhoorn
Koperen vossenhoorn, l. 90 cm. (gerestaureerd) ...[more]
Beker, en flacon
Houten met deels verzilverde omhulde beker, 'GAL Ordanaryt Race 1st E.A. Fry, 1945', hierbij tinnen flacon R.W. 1817 ...[more]
Taxidermie: steenpatrijzen
Stel opgezetten steenpatrijzen (=Alectoris Graeca), geringd, gevangenschap geboren, natuurlijke dood gestorven, h. 27 cm. ...[more]
Taxidermie: Carolina eend
Opgezetten Carolina-eend (=Aix Sponsa), geringd met gesloten ring, in gevangenschap geboren en een natuurlijke dood gestorven. ...[more]
Goldscheider porseleinen hert
Wandklok met geweien
Wandklok met geweien, gemerkt op wijzerplaat Rolls, 50-er jaren, h. 80 cm. ...[more]
Stel rijlaarzen met mallen
Stel koetsierslaarzen met houten laarzenmallen, (1 x met defect), Engeland. ...[more]
Lot van 3 koperen vossenhoorns
A collection yellow and red copper fox horns, l. 119 cm.Lot van 3 geel- en roodkoperen vossenhoorns, l. 119 cm. ...[more]
Klei sculptuur van hond met fazant
Gipsen sculptuur van hond met fazant, gesign Tiney 1977, h. 14 cm. ...[more]
Lot van lederen patroontas en geweer-foudraal ...[more]
Taxidermie: Fazant
Opgezette fazant, (=Phasianus Colchicus), h. 43 cm. ...[more]
Herten gewei
Herten gewei met schedel op eiken plateau, h. 75, br. 70 cm. ...[more]
Houten gestoken jager en hond
Polychroom houten gestoken sculptuur van jager en hond, ges. en sticker Albin Moroder, h. 40 cm. ...[more]
Sculptuur van steenbok + herder
Houten sculptuur van steenbok, h. 54 cm. en hierbij een houten sculptuur van herder met lantaarn, h. 82 cm. ...[more]
Gipsen sculptuur: jachthond
Zamak sculpture of hunting dogGipsen sculptuur van jachthond in de aanslag, h. 25 cm. ...[more]
Bronzen sculptuur: paard
bronze sculpture of horse on marble baseBronzen sculptuur van paard rustend op marmeren basement, h. 33 cm. ...[more]
Zamak sculptuur van jachthond
Zamak sculptuur van jachthond en fazant op marmeren basement, h. 43 cm. (staart gerestaureerd) ...[more]
Bruin lederen koffer met interieur
IJzeren paardenbit.
IJzeren paardenbit met tongboog en ringen. ...[more]
Glazen karaf ivv kakatoe
Glazen karaf als kakatoe met verzilverde kop, gemerkt made in Austria, h. 26 cm. ...[more]
Vogel met konijn
Bronzen sculptuur van roofvogel en haas, ontwerp: Prof. Eduard RUSCH (1881-1958), Oostenrijk, ca. 1910, h. 15 cm. ...[more]
Lot: Wildschaar, hakmes en jachttas
Wildschaar met gewei handvatten, hakmes met afbeelding van ree, fazant en everzwijn, jachttas en bokkenpoot als gelukshanger. ...[more]
Zamak sculptuur van jockey
Zamak sculptuur van jockey, h. 29 cm. ...[more]
IJzeren sculptuur soldaat te paard
IJzeren sculptuur soldaat te paard rustend op granieten voet, h. 22 cm. ...[more]
Stel verzilverde kandelaars op gewei
Stel verzilverde kandelaars op herten gewei, h. 22 cm. ...[more]
Stel koetslampen
Stel deels hectogonale verzilverde koetslampen met beglaasde vlakken, l. 95 cm. ...[more]
Serie van 3 Sarreguemines jachtbordjes, gemerkt onderzijde, diam. 20 cm. ...[more]
Lot van 4 geweien op houten plateau.
Lot van 4 herten geweien op houten plateau. ...[more]
Stel marmeren Art Deco boekensteunen
Stel marmeren Art Deco boekensteunen met liggende honden, h. 11 cm. ...[more]
Aardewerk Art Deco pendule
Aardewerk Art Deco pendule met twee zilverglazuren steenbokken, h. 19 cm. ...[more]
Stel verzilverde tafelstukken
Pair of plated table pieces in the shape of pheasantsStel verzilverde tafelstukken in de vorm van fazanten, h. 11, l. 30 cm. ...[more]
Stel gietijzeren wandhouders
Stel wit beschilderde gietijzeren wandhouders in de vorm van een paard, l.27 cm. ...[more]
Speculaasplank
Eiken gestoken dubbele speculaasplank met afbeelding van rijtuig, 19e eeuw, 20 x 35 cm. ...[more]
2 coach paraplu's
2 coach paraplu's met stoffen kap, l. 112 cm. ...[more]
Taxidermie: Juffer Kraanvogel
Zamak sculptuur van Jockey
Zamak deels polychroom sculptuur van jockey, h. 67 cm. ...[more]
Leren reiskoffer met ijzeren banden
Leather suitcase with iron handles, h. 23 w. 57 cm.Leren reiskoffer met ijzeren banden en ijzeren nagels, h. 23 br. 57 cm. ...[more]
Watering, vos in de sneeuw, doek
miniatuur caleche koets
Groenlak houten bokkenwagen
Stel zitstokken
Stel eiken zitstokken met lederen/canvas zitting en ijzeren grondprik. ...[more]
Zwart beschilderd houten Tonneau rijtuig bekleed met zwart leer voorzien van stel lampen, cA. 1920 ...[more]
Bruinlederen hoedendoos met hoed
Bruinlederen hoedendoos met vilten hoge hoed. ...[more]
Lederen cavalerie zadel, Nederland
Lederen cavalerie zadel, Nederlands ca. 1900/1915. ...[more]
Houten miniatuur rijtuig
Cast iron sculpture of a jockey h. 75 cm.Gietijzeren polychroom sculptuur jockey h. 75 cm. ...[more]
Zwartlederen toiletkoffer
Zwartlederen reis/toiletkoffer met vakverdeling, gemono. M.E.G., 50 x 38 cm. ...[more]
Bronzen sculptuur van honden, Mene
152 Los(e)/Seite