22 Los(e)/Seite
Bahnhäusler Kuckucksuhr, koekoeksklok met lier uurwerk en twee gewichten, ca. 1900 ...[more]
Bahnhäusler Kuckucksuhr, koekoeksklok, met houten uurwerk en twee gewichten, ca. 1900 ...[more]
Weense snaarregulateur in mahonie kast met emaille wijzerplaat en 2 gewichten, 19e eeuw, h. 118 cm. ...[more]
Wall clock, friese stoelklok, 20th centuryFriese stoelklok in polychroom kast met polychroom wijzerplaat, h. 76 cm. ...[more]
Wall clock, Fries stoelklok, 20the centuryFriese stoelklok in polychroom kast met polychroom wijzerplaat, 20e eeuw, h. 76 cm. ...[more]
Friese staartklok in eiken kast
Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat in eiken kast, 19e eeuw. ...[more]
Friese staartklok
Friese staartklok met inlegwerk
Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat in eiken kast, 19e eeuw, h. 145 cm. (1 bazuinblazer mist + 3 gewichten) ...[more]
Banjo barometer in mahonie kast
Staand horloge in eiken kast
Staand horloge in eiken kast met reliëf gestoken bloemen, 8 daags uurwerk en messing wijzerplaat, Oostenrijk ca. 1920, h. 200 cm. ...[more]
Staand horloge in eiken kast
Schoorsteen pendule, Junghans
Schoorsteen pendule met metalen wijzerplaat in eiken kast, adres: Junghans, h. 32 cm. ...[more]
Art Nouveau pendule
Art Nouveau pendule in zwart geaderd marmeren kast, gedecoreerd met geelkoperen duiventrossen, h. 35 cm. (+ sleutel) ...[more]
Marmeren Art Deco pendule
Marmeren Art Deco pendule met verzilverde bronzen ornamenten, h. 23 cm. (geen sleutel) ...[more]
Art Deco pendule
Art Deco pendule bekroond met dame en lammetje en vogel op marmeren basement, h. 36 cm. (+ slinger en sleutel) ...[more]
22 Los(e)/Seite