16 Los(e)/Seite
Bahnhäusler Kuckucksuhr, koekoeksklok met lier uurwerk en twee gewichten, ca. 1900 ...[more]
Bahnhäusler Kuckucksuhr, koekoeksklok, met houten uurwerk en twee gewichten, ca. 1900 ...[more]
Weense snaarregulateur in mahonie kast met emaille wijzerplaat en 2 gewichten, 19e eeuw, h. 118 cm. ...[more]
Wall clock, friese stoelklok, 20th centuryFriese stoelklok in polychroom kast met polychroom wijzerplaat, h. 76 cm. ...[more]
Wall clock, Fries stoelklok, 20the centuryFriese stoelklok in polychroom kast met polychroom wijzerplaat, 20e eeuw, h. 76 cm. ...[more]
Friese staartklok in eiken kast
Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat in eiken kast, 19e eeuw. ...[more]
Friese staartklok
Friese staartklok met inlegwerk
Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat in eiken kast, 19e eeuw, h. 145 cm. (1 bazuinblazer mist + 3 gewichten) ...[more]
Banjo barometer in mahonie kast
Banjo barometer in mahonie kast, eind 19e eeuw, h. 97 cm. ...[more]
16 Los(e)/Seite