88 Los(e)/Seite
Marino, Compositie met paard
MARINI, Marino, ges. in druk r.o., compositie met figuur te paard, c-print 74 x 56 cm. ...[more]
Marino, Compositie met paard
MARINI, Marino, ges. in de druk l.o., compositie met paard, litho 56 x 40 cm. ...[more]
Dine, Jim. Handen
DINE, JIM (GEB. 1935), ges. in druk, handen, c-print 48 x 47 cm. ...[more]
Manoukian, Claude. 'de Spaanse'
MANOUKIAN, CLAUDE (GEB. 1936), ges. r.o., 'de Spaanse', litho 79/170 65 x 50 cm. ...[more]
Schiffmacher, Henk. Dik figuur
SCHIFFMACHER, HENK (GEB. 1952), ges. en gedat. '09 r.o., de Venus van Willendorf, litho 32 x 20 cm. ...[more]
Lussanet, Paul de. Naakt
LUSSANET, PAUL DE (GEB, 1940), ges. en gedat. 1989 r.o., compositie met naakt, litho 72/190 70 x 50 cm. ...[more]
Braque, Georges. 'Tete de femme'
BRAQUE, GEORGES, after, 'tete de femme', litho 35 x 26 cm.BRAQUE, GEORGES, naar ontwerp van, 'tete de femme', litho 35 x 26 cm. ...[more]
Anton Heijboer, figuren, ets
Buffet, Bernard. Man met rode neus
Alechinsky, Pierre. 'Writing Book'
ALECHINSKY, PIERRE, naar ontwerp van, 'Writing Book', litho 20 x 22 cm. ...[more]
Lussanet, Paul de. Compositie
LUSSANET, PAUL DE (1940), ges. en gedat. '89 r.o., 'Hommage aan Cobra', litho 60/250 65 x 50 cm. ...[more]
Cremer, Jan. Hartjes
CREMER, JAN (GEB. 1940), ges. en gedat. '99 r.o., hartjes, litho 58 x 76 cm. ...[more]
Lichtenstein, Roy. PopArt
LICHTENSTEIN, ROY, naar ontwerp van, 'M-Maybe he became ill and couldn't leave the studio', zeefdruk 90 x 90 cm. ...[more]
Haring, Keith. Twee figuren
Haring, Keith. Figuren
Haring, Keith. Figuren
HARING, KEITH, multiple sign. in print,figures, c-print 77 x 78 cm.HARING, KEITH, meerdere sign. in druk, figuren, c-print 77 x 78 cm. ...[more]
Donkersloot, Peter. Bob Dylan
Branden van den, Guy. Abstract ster
Miro, naar ontwerp, compositie
MIRO, after, composition, color lithograph 38 x 52 cm.MIRO, naar ontwerp, compositie, kleurenlitho 38 x 52 cm. ...[more]
Albers, Josef. Compositie
ALBERS, JOSEF, naar ontwerp van, compositie met vlakken, litho 24 x 20 cm. ...[more]
Bonies, Bob. Compositie (2x)
Corneille. Compositie
CORNEILLE (1922-2010), ges. en gedat. '48 in druk l.o., compositie, litho 30 x 23 cm. ...[more]
Nieuwenhuijs, Jan. 'Vampyr'
NIEUWENHUIJS, JAN, ges. en gedat. '48 l.o. in druk, 'Vampyr', litho 30 x 22 cm. ...[more]
Fini, Leo. Figuren
FINI, LEO, ges. r.o., compositie met twee figuren, litho 30/32 42 x 35 cm. ...[more]
Miro, naar. Compositie
MIRO, naar ontwerp van, compositie, litho 36 x 27 cm. ...[more]
Corneille. Dame en vogel
CORNEILLE (1922-2010), ges. en gedat. 2002 m.o., compositie met donkere dame en vogel, litho 81 x 61 cm. ...[more]
Cremer, Jan. Landschap
CREMER, JAN (GEB. 1940), ges. en gedat. '96 r.o., landschap, litho 100/200 50 x 75 cm. ...[more]
Corneille. Dame en vogel
CORNEILLE (1922-2010), ges. en gedat. '94 l.o., compositie met dame, vogel en kat, litho 23/200 65 x 50 cm. ...[more]
Corneille, compositie met vogel
Corneille. Geel paard
Heijboer, Anton, Weiblich, ets
Appel, Karel. Compositie
APPLE, KAREL (1921-2006),composition, lithograph 31 x 24 cm.APPEL, KAREL (1921-2006), compositie, litho 31 x 24 cm. ...[more]
Marini, Staand naakt
MARINI, MARINO (1901-1980) onges. staand naakt, zeefdruk 36 x 26 cm. ...[more]
Marino, Compositie met paard
MARINO, Nino ges. l.o., compositie met paard, litho 05/300 45 x 31 cm. ...[more]
Corneille. Dame en vogel
CORNEILLE (1922-2010), ges. en gedat. '03 r.o., compositie met dame, vogel en kat, litho E/A 72 x 60 cm. ...[more]
Corneille. Compositie
CORNEILLE (1922-2010), ges. en gedat. '98 r.o., compositie met dame en regenbui, litho 24 x 15 cm. ...[more]
Corneille. Compositie
CORNEILLE (1922-2010), ges. en gedat. '69 m.o., compositie met figuur en vogel, litho e/a 31 x 21 cm. ...[more]
Jong, Jacqueline de. Compositie
JONG, JACQUELINE DE (GEB. 1939), ges. r.o., compositie voor in de keuken, litho 33/150 50 x 65 cm. ...[more]
Corneille. Vogel en Kat
CORNEILLE (1922-2010), ges. en gedat. 2003 r.o., compositie met vogel en kat, aquagravure 40/70 35 x 45 cm. ...[more]
Strawalde, compositie met vrouw
STRAWALDE (GEB. 1931), ges. m.o., compositie met vrouw, c-print 29/50 65 x 50 cm. ...[more]
Picasso. Twee vrouwen aan tafel
PICASSO, naar ontwerp van, twee vrouwen in café, litho 48 x 38 cm. ...[more]
Gino Severini, fietser, zeefdruk
Gino Severini, duiven, zeefdruk
Straalen, abstract, zeefdruk
Straalen, Frans van, signed, abstract, screenprint 47 x 66 cm.STRAALEN, FRANS VAN, ges. l.o., abstract, zeefdruk 47 x 66 cm. ...[more]
Mulders, abstract, zeefdruk
Mulders, abstract, zeefdruk
Chia, figuur, litho
CHIA, SANDRO (1946), ges. r.o., figuur en gouden blaadjes, opgehoogde litho 85 x 60 cm. ...[more]
Corneille, vrouw en dieren, zeefdruk
Miro, compositie
MIRO, naar ontwerp van, compositie, litho 48 x 70 cm. ...[more]
Moti, vrouw en slang, ets
Chagall, naar. Compositie met koning
Chagall, naar ontwerp van, compositie met koning, litho 35 x 25 cm. ...[more]
Mibanah, compositie met hoofd
MIBANAH, ges. l.o., compositie met vrouwenhoofd, reliëfdruk 83 x 60 cm. ...[more]
Onbekend, onduid. ges. r.o., 'la cabalgata', gem. tech. doek 130 x 90 cm. ...[more]
Leger, Fernand. dame met bloem
LEGER, FERNAND, naar ontwerp van, dame met bloem, c-print 34 x 27 cm. ...[more]
Mackaay, staande figuren, zeefdruk
Markus, Ans. Steenbok
MARKUS ANS (B. 1947), sig. l.r.,capricorn, c-print 45 x 45 cm.MARKUS ANS (GEB. 1947), ges. r.o., steenbok, c-print 45 x 45 cm. ...[more]
Wortel, Ans. serie van 2 etsen
WORTEL ANS (1929-1996), 'dat ze naar kinderen doet verlangen' en 'die rode hand wegdragen..', serie van 2 etsen 12,5 x 14,5 cm. ...[more]
88 Los(e)/Seite