116 Los(e)/Seite
VOC munitie kist
Mahonie Edwardiaanse lectuurstandaard, zgn. Canterbury met lade, Engeland ca. 1900, h. 53, br. 50, d. 40 cm. ...[more]
Deels beschilderde houten waterpomp met koperen kraan en ijzeren hendel, h. 135, br. 52, d. 41 cm. (+ extra koperen kraan) ...[more]
Eiken waterpomp met 2 koperen kranen en ijzeren hendel, h. 120, br. 45, d. 40 cm. ...[more]
Gebeitst houten kaaspers
Dubbele kaaspers met kaasvormen
Dubbele kaaspers met katrollen en gewichten, h. 160, br. 150, d. 87 cm. hierbij diverse houten kaasvormen. ...[more]
Mahonie haardscherm
Mahonie haardscherm met lederen beschilderd bloemdecor, h. 76 cm. ...[more]
Gevlamd houten theestoof met hengsel
Gevlamd houten theestoof met hengsel, 19e eeuw, h. 33, diam. 30 cm. ...[more]
Eiken gestoken leeuw sculptuur
Eiken gestoken sculptuur van een staande leeuw met wapenschild, vermoedelijk 18e eeuw, h. 48 cm. ...[more]
Houten gestoken Maria Magdalena
Houten gestoken sculptuur van Maria Magdalena, h. 45 cm. ...[more]
Gezwarthouten kolompendule
Zwarthouten Empire kolompendule met bronzen beslag, Romeinse becijfering, 19e eeuw, h. 47 cm. ...[more]
Houten Heilige beeld (Theresa)
Houten Heilige beeld (Theresa) met resten van polychromie, 17e eeuw, h. 30 cm. (handen ontbreken) ...[more]
2 documenten in lijst
Stel documenten op perkament met lakstempels, Holland ca. 1774, 46 x 67 cm. ...[more]
Lot van 6 houten ellematen
Lot van 6 houten ellematen, w.o. Fries kersnede. ...[more]
Ivoren gesneden Corpus Christi
Stel handgesneden eiken Gotisch-stijl panelen van voedende pelikaan als symbool van Christus en Het lam Gods 39 cm. ...[more]
Stel bronzen wandappliques
Stel bronzen 2 lichts wandappliques met saterkop, h. 53 cm. ...[more]
Eikenhouten grammofoon speler
Eiken gestoken sleutelkastje
IJzeren tafelkluisje
Staten bijbel
Staten bijbel, uitgave 1873, met prenten van Gustave Doré ...[more]
Lot van 4 mangelplanken
Lot van 4 Friese kerfsnede mangelplanken, 20e eeuw, ca. l. 94 cm. ...[more]
Lot van 2 Friese kerfsnede mangelplanken, 1x gedat 1885, l. 86 en 72 cm. ...[more]
Lot van 2 mahonie dekselkistjes, 19e eeuw. ...[more]
Lot van een schildpad dekseldoosje op 4 bolpootje met medaillon van stadsgezicht en parelmoer dekseldoosje, 19e eeuw. ...[more]
Lot van 6 houten katrollen
Lot van 6 houten katrollen met touw en ijzeren haken. ...[more]
Viool, met strijkstok in koffer
Lot van 2 waaiers (1x defect)
Lot van 2 waaiers (1x defect) ...[more]
Glaspendule en 2 kandelaars
Miniatuur portet op papier
Miniatuur portet op papier in koperen lijstje, 19e eeuw, 9 x 8 cm. ...[more]
Marmeren sculptuur van putti
Stel verzilverde tafellampjes
Stel verzilverde tafellampjes met roze kapjes, h.33,5 cm. ...[more]
Stel gietijzeren tuinvazen
Stel gietijzeren tuinvazen op vierkanten voet, h. 34, diam. 27 cm. ...[more]
Pair of 2 white iron garden vases, 19 centuryTwee stellen wit gietijzeren tuinvazen, 19e eeuw ...[more]
Kapitale tinnen schenkkan op bord
Kapitale tinnen schenkkan op bord, h. 54 cm. ...[more]
Lot van 4 ijzeren tuinvazen
Lot van 4 ijzeren tuinvazen, vierkante en langwerpige, 19e/ 20e eeuw ...[more]
Kristallen piece de milieu
Kristallen piece de milieu met geëtst decor, h. 50 cm. ...[more]
Pair of cristal waterjugs, h. 26 cm.Stel kristallen geslepen waterkaraffen, h. 26 cm. ...[more]
Reisschaak set
Eiken Soester spiegel
Eiken Soester spiegel met facetgeslepen rand, 54 x 33 cm. ...[more]
Marmeren pendule bekroond met mansfiguur, h. 42 cm. (+ slinger en sleutel) ...[more]
Kristallen glasservies
Kristallen glasservies w.o. champagne flutes, wijnglazen en coupes, diverse maten, gemerkt ...[more]
5 delen kapstel in etui.
5 delen kapstel met imitatie schildpad in niet bijpassende etui, ca. 1920. ...[more]
Serie van 10 kristallen Boheemse wijnglazen ...[more]
Stel metalen 3lichts kandelaars
A pair of metal candlesticks h. 54 cm.Stel metalen 3-lichts kandelaars op hoge voet in grijs tinten, 54 cm. ...[more]
Lot van 6 aardewerken tegels
Ikoon, Johannes de Doper
Houten kruis, Bewering, Rusland
Ikoon, Arabische tekst, Griekenland
Ikoon met heilige met levensverhaal
Ikoon, Moeder Gods
Ikoon, Moedergods, 20e eeuw
Icon with mother of God, 20th century, 22 x 16 cm.Ikoon met afbeelding van Moedergods, 20e eeuw, 22 x 16 cm. ...[more]
Ikoon, Heilige Ilija, 19e eeuw
Ikoon, Moedergod
Ikoon, St. Nicolaas
Icon with St. Nicolaas, 20th century, 46 x 34 cm.Ikoon, met afbeelding van St. Nicolaas, 20e eeuw, 46 x 34 cm. ...[more]
Ikoon, Verkondiging
Triptiek ikoon, Spaans + certificaat
116 Los(e)/Seite