57 Los(e)/Seite
Bronzen sculptuur van panter
Amsterdamse school tafelkleed
IJzeren wijnrek
Teakhouten dressboy
Tafelklok in noten kast, 30-er jaren, h. 21, br. 22 cm. ...[more]
Amsterdamse school divankleed
Roodlak houten dekenkist
Roodlak houten dekenkist, h. 42, br. 80, d. 47 cm. ...[more]
Sculptuur van Mercurius/ Hermes
Houten tandem kinderwagen
Geslepen spiegel in eiken lijst
Geslepen spiegel in eiken rijkgestoken lijst, ca. 1900/20, 128 x 75 cm. ...[more]
Leica spiegelreflex camera
Leica camera, with diverse lensesLeica RE analoge spiegelreflex camera met Vario Elmar-R 28-70 mm en 75-200 mm lens ...[more]
Lot van 2 globes op standaard
Lot van 2 globes op standaard, h. 48 en 43 cm. ...[more]
Metalen beschilderd model van spitfire, h. 20, br. 60, d. 57 cm. ...[more]
Polychroom beschilderde slee
Polychrome painted sled with swan and doll, h. 54 cm.Polychroom beschilderde slee met zwaan als boegbeeld en pop, h. 54 cm. ...[more]
Zwartlederen autokoffer
A leather globe in wooden case h. 75 cm.Lederen wereldbol op metalen houder, h. 75 cm. ...[more]
RVS wandkapstok met spiegel
RVS wandkapstok met spiegel, h. 44, br. 100, d. 28 cm. ...[more]
Leren hutkoffer
Design celluloid dienblad
Design celluloid serving tray, 68 x 42 cm.Celluloid Design dienblad, 68 x 42 cm. ...[more]
Murano glas sculptuur van haai
Stel kunstpalmen, ca. 240 hoog
Stel kunstpalmen in pot, ca. 240 hoog, By Botanics tropycal. ...[more]
Stel gegoten sculpturen van duiven, h. 15 cm. ...[more]
Bronzen plaquatte van Beatrix
National Cash register, zilver
National Cash register, brons
Dressboy
Bronzen sculptuur, ijsberen
Lot divers design glaswerk
Lot bestaande uit puntenslijper, kalender en passer in doos ...[more]
Bronze sculpture of a man, on marble base, h. 23 cm.Bronzen sculptuur van gehurkte man, gemonteerd op marmeren basement, h. 23 cm. ...[more]
Bronzen Art Deco lakstempel
Bronze sculpture of polar bear, h. 6 cm.Bronzen Art Deco lakstempel, GS met sculptuur van ijsbeer, h. 6 cm. ...[more]
Bronzen olifant als inktpot
Bronzen olifant met opklapbare kop met inktpot leunend op ton, h. 15 cm. ...[more]
Stel verzilverd bronzen Art Deco boekensteunen als pinguins, h. 16 cm. ...[more]
Art Deco sculptuur van danseres
Art Deco sculptuur van danseres op onyx basement, h. 29 cm. (randschilfers) ...[more]
3 reiswekkers en 2 zakhorloges
Three alarm clocks and two pocketwatches.Drie reiswekkers en twee zakhorloges. ...[more]
Cast polychrome sculpture of dashshund: Freddie, h. 37 cm.Gipsen sculptuur van teckel, Freddie, h. 37 cm. ...[more]
Art Deco sculptuur van leeuwin
Art Deco sculptuur van leeuwin op marmeren basement, h. 20 cm. ...[more]
2 huktkoffers met houten banden
Stel hutkoffers met houten banden en leren handvaten, diverse maten ...[more]
Bronzen sculptuur van hond
Bronze sculpture of a dog, h. 40, w. 90 cm.Bronzen sculptuur van hond, naar Giacometti, h. 40, br. 90 cm. ...[more]
City of London cast iron litter bin, 49 x 37 cm.Gietijzeren afvalbak, met reliëftekst Litter City of London, 49 x 37 cm. ...[more]
Coca Cola koelbox. 46 x 36 cm.
Coca Cola cool box 46 x 36 cm.Coca Cola koelbox. 46 x 36 cm. ...[more]
Houten sculptuur van ski eend
A wooden sculpture of a duckHouten sculptuur van ski eend ...[more]
Zwartlak blikken Jugendstil 3-slags haardscherm met bloemdecor, Frankrijk ca. 1900, h. 110, br. 110 cm. ...[more]
Roodlak houten poppen heftruck
Roodlak houten poppen heftruck, h. 80 cm.Roodlak houten poppen heftruck, h. 80 cm. ...[more]
Lot diverse Steiff knuffels
A colletion of Steiff beersLot diverse Steiff knuffels, w.o. teckel, olifant, panter ...[more]
Emaille bord Westinghouse
Enamel sign: Remmen-Service Westinghouse, 51 x 60 cm.Emaille bord Remmen-Service Westinghouse, 51 x 60 cm. ...[more]
Lot van een vaas en sculptuur
Lot van Jugendstil tinnen vaas met bloemreliëf, h. 19 cm. en een Jugendstil schaal met dame, gemerkt onderzijde, h. 18 cm. ...[more]
57 Los(e)/Seite