20 Los(e)/Seite
Metalen koptisch kruis
Metalen koptisch kruis, Ethopië, l. 31 cm. ...[more]
Stel rood met goudlak wierookhouders
Stel rood met goudlak houten wierookhouders op bronzen kandelaar, 19e eeuw, h. 77 cm. ...[more]
Geel koperen achthoekig doosje
Copper octagonal box, eastern decor, width 10 cm.Geel koperen achthoekig siridoosje, lengte 10 cm. ...[more]
Houten beschilderde Boeddha
Hardhouten schulptuur van visserman
Hardhouten sculptuur van visserman, China, h. 48 cm. (gerestaureerd) ...[more]
Stel chinese scrolls br. 70cm.
A lot with Chinese scrolls br. 70 cm.Stel Chinese scrolls, 20e eeuw, b. 70 cm. ...[more]
Stel terracotta sculpturen
Pair of terracotta sculptures of standing figures, China, h. 46 cm.Stel terracotta sculpturen van staande figuren, China, h. 46 cm. ...[more]
Kalligrafie set
Kalligrafie set met 10 kwasten in houder, kalligrafiepen en inktsteen, China. ...[more]
Taxushouten liggende dame, China
Gestoken houten sculptuur van naakte liggende dame, zgn. doctors lady, op gestoken ajour basement, China 19e eeuw, h. 8, l. 20 cm. ...[more]
Lot wo Boedha, olielampje en boedha
Yoko Thé kopje, Myanmar
Antieke gesneden jade hanger
Lot van 7 diverse bronzen vazen, Japan, h. 30 en 18 cm. (div. kwal.) ...[more]
Stel Cloisonne vazen
Bronzen rijtuig met 2 olifanten, India, h. 28 cm. ...[more]
Diverse snijwerken
Lot diverse gestoken snijwerken, w.o. gedecoreerd met phoenix, theehuis en ikebana stilleven, China 19e eeuw, div. maten ...[more]
Stel panelen met snijwerk: Kylin
Indian miniature of procession with elefant, 15 x 24 cm.Processie met olifant, miniatuur op papier, India, 15 x 24 cm. ...[more]
Speer, Masai, Afrika
Wood/ iron spear, Masai, Africa Kenya, . 171 cm.Hardhouten met ijzeren twee zijdige speer, Masai, Afrika Kenia, l. 171 cm. ...[more]
20 Los(e)/Seite