74 Los(e)/Seite
Art Deco gipsen pierrot
Art Deco gipsen pierrot met mandoline voor een spiegel in maanvorm, h. 65, br. 33 cm. ...[more]
Deels stoffen heren mannequin
Deels stoffen heren mannequin
Deels stoffen heren mannequin
Houten tandem kinderwagen
Amsterdamse school gaskachel in roodkoperen behuizing, ca. 1925, h. 73, br. 70, d. 25 cm. ...[more]
Metalen wasbak met emaille
Metalen etagère wasbak met emaille schalen "Le Bain", Frankrijk, h. 96 cm. ...[more]
Specerijenrek met porseleinen vakken en deurtje in houten kast, h. 44, br. 62, d. 15 cm. (1x gerestaureerd en schilfertjes) ...[more]
Smeedijzeren duwslee
Smeedijzeren duwslee met houten zitting en greep, ca. 1920, h. 86 cm. ...[more]
Lot van 5 houten gestoken apenhangers, h. 38 tot 17 cm. ...[more]
Aardewerk beschilderde schotel
Tafelklok in notenkast
Tafelklok in notenkast met gestoken kuif, uurwerk DRGM = Deutsches Reich Gebrauchs Muster, Duitsland ca. 1920, h. 37 cm. ...[more]
Lot van 4 verzilverde theepotten
Lot van 4 verzilverde theepotten, w.o. Keltum Sheffield 30-er jaren. ...[more]
Lot van 4 verzilverde eenlichts kandelaars en een verzilverde vijflichts kandelaar. ...[more]
Ebco boekenplank
Bakelieten EBCO boekenkastje, bestaande uit 4 lossen elementen, Engeland 30-er jaren, gemerkt, h. 23, br. 50, d. 23 cm. ...[more]
Bakelieten Philips radio type 2531, zgn. "kleine broodtrommel" en een bakelieteb Philips speaker, 30-er jaren. ...[more]
Lot Keltum bestekdelen met puntfilet (vorken en lepels) en melkkan. ...[more]
verzilverd dienblad met een 4 delen verzilverde koffieset, gemerkt met locomotief. ...[more]
Lot van 8 mohair beren, w.o. Lily Bear Van de Paepeliere Liliane,België en Pauli Bears. ...[more]
42 delen Sarreguemines servies
Stel marmeren Art Deco boekensteunen met poezen in een mandje, h. 10 cm. ...[more]
Art Deco sculptuur van vrouw met boog op marmeren basement, h. 22, br. 33 cm. ...[more]
Stel houten Art Deco boekensteunen met rijk bewerkte metaal-legering, h. 17 cm. ...[more]
Stel kunstpalmen, ca. 240 hoog
Stel kunstpalmen in pot, ca. 240 hoog, By Botanics tropycal. ...[more]
Stel gepatineerd bronzen reigers
Stel gepatineerd bronzen tuinsculpturen als kraanvogels, h. 83 en 67 cm. ...[more]
Sculptuur van zittende panter
Sculpture of seated panther, h. 51 cm.Sculptuur van zittende panter, h. 51 cm. ...[more]
Stel Art Deco boekensteunen met gieren op onyx voetje, h. 16 cm. ...[more]
Marmeren buste van meisje
Marmeren buste van meisje
Marmeren buste van meisje met omslagdoek op basement, ges. Giorgi, Italie ca. 1900, h. 17 cm. ...[more]
Herdenkings bord
Kunststoffen herdenkingbord met relief decor van Madonna met kind, met sign. A. Sautaugela Di Volteradici MCMLXXX, diam. 22 cm. ...[more]
Gietijzeren sculptuur: Michelin
Iron sculpture of 'Michelin man', h. 38 cm.Gietijzeren sculptuur van 'Michelin Mannentje', h. 38 cm. ...[more]
Dikglazen sculptuur van planeet
Heavyglass sculpture of a planet, diam. 42 cm.Dikglazen sculptuur van planeet, diam. 42 cm. ...[more]
Opaal glazen Lalique schaal
Koperen deels verzilverde miniatuur zeilboot op zwartglazen voet, h. 27 cm. ...[more]
Art Deco pendule in eiken kast
Art Deco pendule in eiken met palissander kast, h. 22 cm. ...[more]
Dikglazen sculptuur van 'golf'
Heavy glass sculpture of the wave, h. 29 cm.Dikglazen sculptuur van 'de golf', h. 29 cm. ...[more]
Heavy glass multi-colour vase decorated with Octopus, h. 30 cm.Dikglazen meerkleurige siervaas met octopus, h. 30 cm. ...[more]
Bronzen Art Deco sculptuur van hertje (Bambi) op marmeren basement, h. 13 cm. ...[more]
Coromandel relief van Arnhem
Coromandel wanddecoratie met relief decor van de Stad Arnhem 1741 in mahonie omlijsting, 43 x 84 cm. ...[more]
Dikwandig blauw glazen windlicht
Dikwandig blauw glazen windlicht in koperen montuur ...[more]
Metalen 1-lichts lantaarn
Black metal 1 light lantern on electricityZwart metalen 1-lichts wandlantaarn op elektriciteit, h. 60 cm. aan beugel, totale h. 96 cm. ...[more]
Doorzichtig plastic mannequin
Houten plaquette met inlegwerk van papagaai, 82 x 61 cm. ...[more]
Puntman relief
Zwartlederen autokoffer
Verchroomde Art Deco 6-lichts hanglamp met oranje kapjes. ...[more]
Neon reclamen licht met klok
Neon reclame-licht met klok met reklame tekst Ultimate men's toy store, diam. 67 cm. ...[more]
Verchrromde Art Deco 5-lichts hanglamp met witte gesatineerde kappen. ...[more]
Dikglazen meerkleurige siervaas
Heavyglass multi-colour vase, h. 43 cm.Dikglazen meerkleurige siervaas, h. 43 cm. ...[more]
Sculptuur van hond met helm
Sculpture of dog with helm, h. 48 cm.Sculptuur van hond met helm, h. 48 cm. ...[more]
74 Los(e)/Seite