61 Los(e)/Seite
Set van 10 eiken stoelen
Set of 10 oak chairs with green fabricSerie van 10 eiken stoelen met groene stoffering, w.o. 2 armstoelen. ...[more]
Eiken armstoel
oak chair with colored fabricEiken armstoel op gedraaide poten verbonden door regels met gebloemde stoffering. ...[more]
Lederen clubfauteuil
Lederen clubfauteuil afgezet met siernagels ...[more]
Tabouret met klepdeksel bekleed met bruin leer ...[more]
Armfauteuil bekleed met bruin leer ...[more]
Serie van 4 teakhouten armstoelen met gevlochten rieten leuning, Indonesie. ...[more]
Beech wood library ladder, h. 122 cm.Beukenhouten bibliotheek trapje, h. 122 cm. ...[more]
Castel bench with brown leather, h. 95, w. 200, d. 90 cm.Kasteelbank bekleed met bruinleer, h. 95, br. 200, d. 90 cm. ...[more]
Groen lederen 2-zits bank
Groen lederen 3-zits bank
Groen lederen clubfauteuil
Chesterfield armchair with green leatherGroenlederen Chesterfield clubfauteuil met gecapitonneerde leuning, h. 75, br. 100, d. 85 cm. ...[more]
Stel palissander stoelen
A pair of rosewood Louis XV-style chairs, 19th centuryStel palissander Louis XV-stijl stoelen met gestoken rocaille in kuif, 19e eeuw. ...[more]
A couple of oak chairs with leather upholsterystel eiken eetkamerstoelen met leer bekleed ...[more]
Serie van 4 Renaissance stoelen met bruinlederen zitting en rugleuning afgezet met koperen siernagels. ...[more]
Bruinlederen Chesterfield oorfauteuil. ...[more]
Vruchtenhouten armstoel
Vruchtenhouten armstoel op taps toelopende poten verbonden door regels. ...[more]
Footstool with brown leather, h. 27, w. 46, d. 32 cm.Bruinlederen voetenbank op houten pootjes, h. 27, br. 46, d.32 cm. ...[more]
Eiken Gotisch bankje.
Eiken gestoken armstoel
Noten armstoel, 18e eeuw
Walnut armchair, France 18th centuryNoten armstoel op blokpoten verbonden door regels, Frankrijk 18e eeuw. ...[more]
Walnut armchair with striped fabricNoten oorfauteuil met gestreepte bekleding. ...[more]
Walnut adjustable stool with green velvetNoten in hoogte verstelbare pianokruk met groen velourse zitting. ...[more]
Hoefvormige armstoel
Armchair with brown leatherHoefvormige armstoel bekleed met bruin leer ...[more]
Eiken Amerikaanse rocking chair
Oak rocking chair with embroidered fabrik, 19th centuryEiken Amerikaanse rocking chair met geborduurde bekleding, 19e eeuw. ...[more]
Serie van 4 Horrix stoelen
a set of 4 Horrix chair, 19th century (mark)Serie van 4 noten Horrix stoelen met rieten zitting, 19e eeuw. (gebrandmerk onderzijde) ...[more]
Serie van 4 eiken stoelen
Set of 4 oak chairsSerie van 4 eiken stoelen met houten zitting. ...[more]
Set of 4 mahogany chairs with blue skai, 19th centurySerie van 4 mahonie stoelen met blauw skai bekleed, 19e eeuw ...[more]
Beukenhouten kinderstoel
Iepenhouten stoel met groen velourse beklding, 18e eeuw. ...[more]
Serie van 4 Victoriaanse stoelen
Eiken bidbankje met inscriptie
Eiken Dagobert met leeuwenmaskers. ...[more]
A pair of teak armchairsStel teakhouten hoefvormige armstoelen. ...[more]
Serie van 5 epenhouten stoelen
Set van 5 iepenhouten stoelen waarvan 1 armstoel met groen velourse zitting, 18e eeuw. (2x defect en 1x achterpoten vernieuwd) ...[more]
Bruinlederen oorfauteuil
Armchair with brown leatherBruinlederen oorfauteuil op noten poten verbonden door regels. ...[more]
Serie van 6 mahonie stoelen
Set of 6 mahogany chairs with green velvetSerie van 6 mahonie stoelen met groen velours (met restauraties) ...[more]
Pair wooden chinese chairs, and of the 19th century.Stel olmenhouten hoefvormige stoelen, China eind 19e eeuw. ...[more]
Vruchtenhouten 4 persoons bank
Olmenhouten armstoel, China
Polychroom houten schommelbank
Stel mahonie damesfauteuils met blauw velourse bekleding, 19e eeuw ...[more]
a set of 6 Hepplewithe-style chairs.Serie van 6 Hepplewithe-stijl stoelen, w.o. 2 armstoelen. ...[more]
Serie van 6 mahonie stoelen
Serie van 6 mahonie stoelen met gestoken tussenregel en groen velourse zitting, 19e eeuw. ...[more]
Mahonie Empire bank/sofa
eiken verstelbare armstoel
Eiken armstoel met verstelbare rugleuning en velourse bekleding. ...[more]
Mahonie bureaustoel, zgn. captains chair met bruinleer bekleed. ...[more]
Serie van 4 eiken amstoelen met roodskai zitting, gemerkt 't Woonhuys. ...[more]
Oak Renaissance-style armchair with green velvetEiken Renaissance-stijl armfauteuil met groen velourse bekleding. ...[more]
Iepenhouten armstoel
Iepenhouten armstoel met groen velourse zitting en armleuningen, 18e eeuw. ...[more]
61 Los(e)/Seite