15 Los(e)/Seite
Gouden broche bezet met schelpcamee
Gouden broche/hanger bezet met schelpcamee vrouwensilhouet, geh. 585/000 ...[more]
Moderne gouden broche met carneool
Gouden broche ingelegd met rood emaille en schildering vrouwfiguur, 19e eeuw ...[more]
Geelgouden broche, bij, met peridot
Geelgouden broche bezet met onyx, barok parel en diamanten ca. 1.00crt., geh. 585/000, 11gr. ...[more]
Gouden ovale broche onyx
Gouden ovale broche bezet met onyx ingelegd met bloem, geh. 585/000 (speld onedel) 19e eeuw ...[more]
Geelgouden broche/hanger amethist
Geelgouden broche/hanger bezet met imitatie amethist, 19e eeuw, 585/000, br.gew. 6,8 gr., lengte ca. 3 cm. ...[more]
Gouden poezenbroche robijn diamant
Gouden poezenbroche bezet met robijn diamant, geh. 585/000, 17.5 gr. ...[more]
Platina Art Deco broche bezet met blauwe baguette slijpsel saffier en diamant ...[more]
Gouden knoopbroche met diamant
Gouden knoopbroche met diamant roosslijpsel, 585/000 gew. 12gr. ...[more]
Witgouden Art Nouveau broche
Witgouden Art Nouveau broche bezet met diamant roosslijpsel, geh. 585/000 ...[more]
Geelgouden broche met zaadpareltjes
Geelgouden broche met zaadpareltjes, 19e eeuw, geh. 585/000 ...[more]
Gouden takbroche met jade bezet
Geelgouden takbroche met jade bezet. ...[more]
15 Los(e)/Seite