17 Los(e)/Seite
Venetian-style 10 light lampKristallen Venetiaanse-stijl 30 lichts hangkroon met pegels. ...[more]
Messing bureaulamp met groenglazen kap, h. 35 cm. (schilfer) ...[more]
Bronzen eenlichts hallantaarn met geslepen gevensterde glasplaten, h. 80 cm. ...[more]
Bronze 6-lights chandelier with crystal, 19th centuryVerguld bronzen 6-lichts hangkroon met pegels, 19e eeuw ...[more]
Verguld koperen kroon
Vergulde bronzen 6-lichts hanglamp met cannelures, parelrand, rozetten en glazen bloemkapjes (1 afwijkend), eind 19e eeuw. h. 92 cm. ...[more]
Bronzen 5-lichts hallantaarn
Bronzen 5-lichts hallantaarn met geëtste glazen vensters, h. 82 cm. ...[more]
Bronzen 4-lichts hallantaarn
Bronzen 4-lichts hallantaarn met geëtste glazen vensters, h. 100 cm. ...[more]
Kristallen 6-lichts hangkroon
6-light pendant lamp with cristalKristallen 6-lichts hangkroon met pegels en vetkragen, h. 50 cm. ...[more]
Bronzen 4-lichts hallantaarn
Bronzen 4-lichts hallantaarn met geslepen glasplaten, h. 85 cm. ...[more]
Geel metalen 8-lichts hanglamp
Metal pendant lamp with 8 lightsGeel metalen 8-lichts hanglamp met pegels ...[more]
Art Deco-stijl tafellamp
Wooden Art Deco-style lamp, h. 45 cm.Houten Art Deco-stijl tafellamp met groen glazen kap, h. 45 cm. ...[more]
Vergulde koperen wandapplique
Vergulde koperen wandapplique
Gilt bronze 10 lights wall applique, h. 60 cm.Verguld bronzen 10-lichts wandapplique, L. 60 cm. ...[more]
Koperen eenlichts hallantaarn met glas in lood vensters, h. 100 cm. ...[more]
Gebronsde 6-lichts hanglamp met pegels en porseleinen roosjes. ...[more]
Deels bronzen/messing staande schemerlamp met stoffen kap, h. 170 cm. ...[more]
17 Los(e)/Seite