38 Los(e)/Seite
Mahonie Jugendstil buffetkastje
Mahonie Jugendstil buffetkast met spiegelopstand, 2 geslepen glazen deurtjes en 2 paneeldeuren, ca. 1900, h. 175, br. 80, d. 40 cm. ...[more]
Mahonie AMS spiegel
Mahonie Amsterdamse school schoorsteenspiegel met coromandel ornamenten, 166 x 102 cm. ...[more]
Mahonie AMS dressoir
Mahonie AMS dressoir
Eiken boekenkast, Kropholler
Eiken Jugendstil buffetkast
Mahonie AMS dressoir
Mahonie Amsterdamse school dressoir met 3 laden en 2 paneeldeuren met gestoken grepen, ca. 1920, h. 99, br. 170, d. 50 cm. ...[more]
Eiken boekenkast met 4 kleppen
Eiken boekenkast met 4 glazen opklapbare deuren, h. 177, br. 116, d. 46 cm. ...[more]
Boekenkast Globe Wernicke stijl
Mahonie boekenkast in Globe Wernicke stijl met 5 glazen deuren, h. 184, br. 86, d. 43 cm. ...[more]
Eiken AMS theekastje
Eiken en coromandel Amsterdamse school theekastje met 2 glazen deuren, h. 82, br. 88, d. 48 cm. ...[more]
Eiken Art Deco theekastje
Eiken Art Deco theekastje met 2 laden en 2 glazen schuifdeuren, ca. 1925, h. 88, br. 90, d. 42 cm. ...[more]
Eiken Art Deco dressoir
Eiken Art Deco dressoir
Eiken Art Deco dressoir met 1 glazen schuifdeur, 2 laden en 2 paneeldeuren, h. 90, br. 152, d. 53 cm. ...[more]
Eiken Art Deco dressoir
Eiken Art Deco dressoir met 2 glazen schuifdeuren, 2 laden en 2 paneeldeuren, h. 97, br. 118, d. 40 cm. ...[more]
Oak Art Deco sewing table with drawer, h. 75, w. 62, d. 36 cm.Eiken Art Deco naaitafel met lade en etage, h. 75, br. 62, d. 36 cm. ...[more]
Eiken Gotische-stijl lessenaar
Eiken/coromandel Amsterdamse school dressoir met opstand, 2 paneeldeuren, glazen deur en 2 laden, ca. 1920, h. 132, br. 160, d. 48 cm. ...[more]
Wooden Thonet-style coat rack, h. 195 cm.Gelakt houten Thonet-stijl staande kapstok, h. 195 cm. ...[more]
Eiken prentenstandaard
Oak map holder, h. 99 cm.Eiken prentenstandaard, h. 99 cm. ...[more]
Eiken Globe-Wernicke boekenkast
Mahonie AMS kastje
Mahonie Amsterdamse school kast met 2 laden en paneeldeur, ca. 1920, h. 105, br. 134, d. 36 cm. ...[more]
Wenge dressoir
Roodlak glazen tafelvitrine
Roodlak moderne glazen tafelvitrine met 2 schuifdeuren, h. 83, br. 120, d. 38 cm. (aangekocht bij Metz & Co Amsterdam) ...[more]
Grijs geschilderd ziekenhuis nachtkastje met een paneeldeur op chroombuis onderstel, h. 54, br. 38, d. 36 cm. ...[more]
Teakhouten barmeubel
Zwartlak metalen ovale tafelvitrine met halogeen verlichting en 2 glazen deuren, h. 81, br. 151, d. 39 cm. (verlichting werkt niet) ...[more]
oak veneer wardrobe, h. 178 w. 162, d. 57 cm.Met eiken gefineerd 3-deurs retro design kledingkast, h. 178, br. 162, d. 57 cm. ...[more]
Metal coat rack with mirror, h. 177, w. 63 cm.Metalen Art Deco staande kapstok met spiegel en parapluhouder, h. 177, br. 63 cm. ...[more]
Design book stand covered with brown leather, h. 85. w. 70 cm.Bruinlederen design boeken molen/standaard, h. 85, br. 70 cm. ...[more]
Teakhouten design boekenkast
38 Los(e)/Seite