137 Los(e)/Seite
Houten scheepsmodel van Hoogaars
Houten scheepsmodel van zeeuwse Hoogaars Vli 3, ca. 1880 l.88 cm. ...[more]
Houten scheepsmodel van botter
Houten scheepsmodel van botter, ca. 1880 l.100 cm. ...[more]
Houten scheepsmodel van sjalk
Houten scheepsmodel van sjalk ca. 1900 ...[more]
Houten Marine trommel met touw
Bronzen en koperen scheepslamp
Bronzen en koperen eenlichts scheepslamp met statief beugel, h. 55, diam. 45 cm. ...[more]
Beschilderd houten model van platbodem, Marian (incompleet), h. 75 cm. ...[more]
Gravure: Jan Trip
Houten modelschip van de Wasa
Houten modelschip van het Zweeds oorlogsschip de Wasa (1628), h. 75, br. 90 cm. in plexiglazen vitrine, h. 86, br. 106, d. 39 cm. ...[more]
Gestoken flessenhouder i.v.m. man
Houten modelschip van een Engelse
Houten modelschip van een Engelse oorlogsschip, h. 64, br. 75 cm. in plexiglazen vitrine, h. 70, br. 84, d. 26 cm. ...[more]
mast en toebehoren LFB-stern-boot
Houten mast en toebehoren voor LFB-stern-boot, sticker Zephyrace. ...[more]
Stel enterlansen
Lot of 2 enterhooks with wooden handle, l. 240 and 185 cm.Stel ijzeren boots/enterlansen met houten steel, l. 240 en 185 cm. ...[more]
Lot van 10 penningen en stempel
Lot van 10 penningen en stempel, allen met maritiem gerelateerd decor w.o. 'Voor trouwe dienst, Koningklijke Marine' ...[more]
Lot div. w.o. fotodrukken en klokje
Lot van 2 etui's met glasplaten, scheepsklok, 2 herdenkingsmunten en een optische lichtmeter in etui. ...[more]
Glazen donderglas, 19e eeuw
Mondgeblazen loodglazen donderglas/stormglas, vroeg 19e eeuw, h. 20 cm. ...[more]
Schaalmodel, Engeland Stuart periode
Koperen kijker op statief
Koperen telescoopkijker op statief, Engeland eind 18e eeuw l.72 cm. ...[more]
Deels houten beschilderd model van sleepboot De Zwarte Zee Rotterdam, h. 42, br. 90, d. 16 cm. ...[more]
Modelschip van torpedojager
Houten scheepsmodel van Schoener
Houten scheepsmodel van Schoener, ca. 1850 l.74 cm. ...[more]
Houten modelschip
Wooden model of a fishing boat E-382 the Geer, h. 45, w. 58, d. 17 cm.Houten modelschip van de E-382 "Geer", h. 45, br. 58. d. 17 cm. ...[more]
Ebbenhouten en ivoren octant
Ebbenhouten en ivoren octant, eind 18e eeuw l.41 cm. ...[more]
Sextant in originele kist, 1953
Eikenhouten muizenval, 18e eeuw
Oak mouse trap, Dutch 18th century, l.44 cm.Eikenhouten scheeps muizenval, Holland 18e eeuw, l.44 cm. ...[more]
Deels koperen scheepskijker
Deels koperen en houten scheepskijker, 'Day or Night', fabrikaat J. Harris & Son, London 19e eeuw ...[more]
Globe op houten voet
Duitse globe op houten voet, fabrikaat Oestergaard's Globus, Berlin ca. 1920 h.62 cm. ...[more]
Walvis benen naaikistje
Walvis benen naaikistje, Archangelsk Rusland 18e eeuw, h.10, br.22, d.15 cm. ...[more]
Walvis benen naaikistje
Koperen Graphometer in kist
Polychroom beschilderd dienblad
Polychroom beschilderd blikken Empire dienblad met voorstelling van Hollandse schepen op zee, ca. 1820, 44 x 62 cm. ...[more]
Blauw stoffen jas en pet
Blauw stoffen ""de Stad Parijs"" uniform-jas met rang Kapitein-ter-zee en een A. Hassing pet ...[more]
Twee houten zeilboot modellen
Two wooden sailboat models, length larger model 50 cm.Twee houten zeilboot modellen, lengte grootste model 50 cm. ...[more]
Koperen misthoorn
Houten scheepsmodel van zgn. Hollandse boot, met roeispanen en een kopleuguaan, ca. 1800 l.71 cm. ...[more]
Glass sculpture of a boat, h. 47 cm.Dikwandig glazen sculptuur van zeilboot, h. 47 cm. ...[more]
Houten scheepsmodel van Poon
Houten scheepsmodel van Poon, de 'Hobein', ca. 1850 l.80 cm. ...[more]
Houten scheepsmodel van boeier
Houten scheepsmodel van boeier, ca. 1900 l.100 cm. ...[more]
Houten modelboot van boeierjacht
Houten modelboot van boeierjacht, ca. 1800 l.90 cm. ...[more]
scheeps- chronometer
Scheeps- chronometer in houten kast, Rusland, gemerkt Attectat. ...[more]
Dikwandig gekleurd glazen schelp
Multi-colored glass scupture of a shell, h. 24, l. 40 cm.Dikwandig gekleurd glazen schelp, h. 24. l. 40 cm. ...[more]
Houten scheepsmodel jachtboeier
Houten scheepsmodel van Friese jachtboeier, ca. 1900 ...[more]
Houten scheepsmodel van drie-master
Wooden three-master ship model, l.96 cm.Houten scheepsmodel van drie-master, l.96 cm. ...[more]
Houten scheepsmodel van botter, ca. 1900 ...[more]
Polychroom houten hakkebord
Polychroom houten hakkebord met voorstelling van putto met leeuw, eind 18e eeuw 42 x 66 cm. ...[more]
Houten genagelde scheepsmodel
Houten genagelde scheepsmodel van Deens visserschip, ca. 1850 ...[more]
Blauwglazen zgn. Roling Pin
Blauwglazen zgn. Roling Pin ...[more]
Koperen kijker in etui
Koperen telescoop zeekijker met bruinleer bekleed in bruinlederen etui met muurhouder. ...[more]
Houten zgn. Jol
Houten Boegbeeld/Klik van zeearend
Houten roerklik met snijwerk van zeenarend op voet met tekst: Zeearend 1917, h. 50, br. 60 d. 14 cm. ...[more]
Houten scheepsmodel van jacht
Engels natkomps, fabrikaat Husun
Antiek scheepsbarometer
Cardanisch opgehangen koperen scheepsbarometer, Fabrikaat Negerti en Zambra ca. 1900, l. 90 cm. ...[more]
Polychroom houten roerklik
Stel houten haardpoppen
Stel houten haardpoppen met voorstelling van vissersmeisje en vissersjongen, Marken 18e eeuw h.93 cm. ...[more]
Reis apotheek
137 Los(e)/Seite