90 Los(e)/Seite
Stel zwartmetalen haardschermen.
Combination of two fireplace screens, about 1920, h. 69 and 66 cm.Lot van 2 zwartmetalen haardschermen, ca. 1920, h. 69 en 66 cm. ...[more]
Bronzen sculptuur van Napoleon
Bronze sculpture of Napoleon, mounted on marble base, h. 29 cm.Bronzen sculptuur van Napoleon op marmeren basement, h. 29 cm. ...[more]
Stel verzilverde kandelaars
a pair of plated candlesticks, h. 31 cm.Stel verzilverde eenlichts kandelaars met losse bobeches, h. 31 cm. ...[more]
Bronzen 17e eeuwse kandelaar
Bronzen eenlichts kandelaar met pen en vetkraag, Holland 17e eeuw, h. 30 cm. ...[more]
Bronskleurige plaquette
Goudlak houten wandconsole
Goudlak houten wandconsole met acanthus bladeren, h. 30, br. 32, d. 18 cm. (gerestaureerd) ...[more]
Mahonie tabakskistje met loden binnenkant en deksel, eind 19e eeuw, h. 13, br. 19, d. 16 cm. ...[more]
Sieraden kist, 20-er jaren
Stel bronzen griffioenen
Bronzen sculptuur van een stier
Bronze sculpture of a bull, h. 22, l. 36 cm.Bronzen sculptuur van een stier, h. 22, l. 36 cm. ...[more]
Griekse Icoon, 18e eeuw
Icon, Greece, 18th century, 22 x 17 cm.Griekse Icoon met decor van de Heilige Joris, 19e eeuw, 22 x 17 cm. ...[more]
Eiken gestoken masceron
Oak carved of sculpture of saintEiken gestoken reliëf sculptuur masker van heilige ...[more]
Stel koperen kandelaars
Pair of copper candlesticks with pewter appliques, height 21 cm.Stel koperen eenlichts kandelaars met appliques, h. 21 cm. ...[more]
Souvenier snijwerk in zwartlak lijst
Oak sculpture of Christ with Sacred Heart, h. 43 cm.Eiken sculptuur van Christus met Heilig Hart, h. 43 cm. ...[more]
Houten beschilderde ikoon
Spanje, helm, borstplaat, 2 degens
Lot van een metalen helm, zgn. Cabasset, borstplaat met geetst relief, (replica) vermoedelijk 1900/1920 en 2 dolken, w.o. 19e eeuw. ...[more]
Albasten sculptuur van staande leeuw
Albasten sculptuur van staande leeuw met bliksem onder voorpoot, h. 12, br. 15, d. 7 cm. ...[more]
Vuurvergulde Empire vaas pendule
Groen malachiet dekseldoosje
Groen malachiet dekseldoosje met koperen binnenrand, h. 5, br. 13, d. 9 cm. ...[more]
Houten beschilderde ikoon
Lot tin, w.o. borden en bierpullen
Oesterfineer documenten kist
Tinnen jardiniere
Tinnen jardinière met schelpmotieven, h. 11, br. 45, d. 25 cm. ...[more]
Schwarzwalder wandklok, Duitsland
Lot textiel in 2 dozen
Lot textiel, w.o. tafellakens, servetten en kantwerk. ...[more]
Eiken plaquette met relief decor van allegorische voorstelling van de Generaliteitsleeuw de 7 provincien, 19e eeuw, 36 x 31 cm. ...[more]
Serie van 5 miniatuur portreten
Serie van 5 miniatuur portreten 9 x 7 cm. ...[more]
Photo of Buddha, 61 x 86 cm.Fotoafdruk met afbeelding van liggende Boeddha, 61 x 86 cm. ...[more]
Stel kristallen bloemvazen
A pair of crystal vases, h. 36, diam. 22 cm.Stel kristallen bloemvazen met ananas slijpsel, h. 36, diam. 22 cm. ...[more]
Lot van herten geweien op plank
Lot van herten geweien gemonteerd op eiken plank. ...[more]
Karakterpop W&C Germany
Doll, mark W & C Germany 250,5, h. 55 cm.Karakterpop met biscuithoofd, open mond en slaapogen, gemerkt W & C Germany 250,5, h. 55 cm. ...[more]
Karakterpop Jutta
Karakterpop met biscuit hoofd, open mond en glasogen, gemerkt MV 1987, h. 65 cm. (ledematen uitelkaar) ...[more]
Bruidspop in jurk, sluier
Karakterpop Armand MarseilleM 11 Dep
Karakterpop
Karakterpop met biscuithoofd, gesloten mond en glasogen, h. 53 cm. ...[more]
Karakterpop b. Mullens
Karakterpop met biscuit hoofd, gesloten mond en glasogen, h. 50 cm. ...[more]
Gotz pop
Gotz doll, Germany, h. 75 cm.Gotz pop met fluwelen hoed, Duitsland, h. 75 cm. ...[more]
Montgomery lopende pop
Karakterpop
Karakterpop met biscuithoofd, gesloten mond en glasogen, gemerkt KR 114 W 2, h. 53 cm. ...[more]
Karakterpop Wiesenthale Schindel
Karakterpop met stoffen lijf
Karakterpop met stoffen lijf, porseleinen onderarmen en benen, h. 55 cm. (niet gemerkt) ...[more]
Karakterpop AM 11 Dep
Karakterpop Simon & Halbig
Bronzen sculptuur van honden, Mene
Verzilverde tuba
Tafelklok ""Cornibert a Montbard""
Aardewerk visservice, Wachters Bach
Bronzen Louis XV-stijl tafelspiegel
Bronzen Louis XV-stijl tafelspiegel bekroond met putto en voluut motieven in lijst, h. 41, br. 31 cm. ...[more]
Stel bronzen liggende leeuwen
Zijden geweven religieus kleed
Serie van 12 Boheems glazen
Serie van 12 Boheemse wijnglazen met blauw gekleurde kelken, h. 21 cm. ...[more]
Stel 4-lichts kandelaars
Stel kristallen schenkkannen
A pair of crystal water jugs, h. 28 cm.Stel kristallen waterkannen, h. 28 cm. ...[more]
Stel plated 3-lichts kandelaars
Set of 3-light candlesticks, h. 40 cm.Stel plated 3-lichts kandelaars, h. 40 cm. ...[more]
Pendule in bekroond met dame en hond
A pair of crystal lidded vases, h. 50 cm.Stel kristallen dekselvazen met slijpsel, h. 50 cm. ...[more]
90 Los(e)/Seite