Verfeinern Sie Ihre Suche
Sortieren nach:
- Nur Lose mit Abbildungen,
- Auktionshaus-Kategorie
- Liste
- Galerie
-
22 Los(e)/Seite
Ein Abonnement der Preisliste ist notwendig um Ergebnisse, von Auktionen die vor einem längeren Zeitraum als 10 Tagen stattgefunden haben, ansehen zu können. Klicken Sie hier für mehr Informationen
Gipsen Art Deco tafelstuk van dame met 2 honden, gemerkt Depose Arnova, h. 33, br. 53, d. 14 cm. ...[more]
Stel plateel boekensteunen met leeuwen, onduidelijk gemerkt Morgenthal, h. 17, br. 1, d. 10 cm. ...[more]
Heesen, glas object, unica
Glazen "Unica" object (HT 9LL) uit de serie "Vitra Erotica", ontwerp Willem Heesen (1925-2007), uitvoering Glasfabriek Leerdam, gesigneerd onder...
Roodglazen siervaas
Roodglazen siervaas met blankglazen cirkels, h. 37 cm. ...[more]
Aardewerk beschilderde schotel
Aardewerk beschilderde schotel met decor van gestileerde veulen, gemerkt Amffa Holland, diam. 32 cm. (chip achterkant) ...[more]
Multi colored Murano glass vase, h. 15, diam. 32 cm.Dikwandig blauw glazen schaal, Murano, h. 15, diam. 32 cm. ...[more]
Ronde blank en blauw dikwandige kristallen schaal, ontwerp Siem van den Marel (geb. 1944), uitvoering Royal Leerdam, diam. 29 cm. ...[more]
Two ceramic sculptures2 keramieke met lusterglazuur sierobjecten, div. afmetingen ...[more]
Three ceramic sculptures3 keramieke met lusterglazuur sierobjecten, div. afmetingen ...[more]
, h. 25 cm.Caramic oval sculpture of fishOvale keramieken sculptuur met decor van vissen, h. 25 cm. ...[more]
Zwart glazen Art Deco vaas
Zwart glazen Art Deco vaas met decor van gestileerde bloemen op goudkleurige achtergrond, h. 25 cm. (randschilfertjes) ...[more]
Glazen siervaas, Borek Sipek
Sipek, Borek (1919-2016), signed and dated 1996, glass vase, h. 65 cm.Blankglazen sierobject met gekleurd glazen stippen, ges. onderzijde Borek ...
Stel gekleurd glazen schalen
Set of multi-colored scales, h. 21, daim. 26 cm.Stel dikwandige gekleurd glazen schalen, h. 21, diam. 26 cm. ...[more]
glasplaat met decor van golfen
Glasplaat met polychroom Japanse decoratie van opkomende zon, h. 160 x 200 cm. (1 van 2) ...[more]
glasplaat met decor van golfen
Glasplaat met polychroom Japanse decoratie van figuren aan zee met karakter tekens h. 160 x 200 cm. (2 van 2) ...[more]
glasplaat met decor van golfen
Glasplaat met polychroom relief met Japanse decoratie van bamboe, h. 150 x 212 cm. ...[more]
glasplaat met decor van golfen
Glasplaat met polychroom relief van Japanse decoratie van bamboe, h. 150 x 212 cm. ...[more]
glasplaat met decor van golfen
Glasplaat met polychroom relief met Japanse decoratie van bamboe, h. 150 x 212 cm. ...[more]
glasplaat met decor van golfen
Glasplaat met polychroom relief met Japanse decoratie van bamboe, h. 150 x 212 cm. ...[more]
Keramieken sculptuur, An Rijpers
Keramieken sculptuur van pierrot met eend, gemonogrameerd AN = An Rijpers, h. 65 cm. op metalen voet en boog, h. 83 cm. ...[more]
Lot van Makkum pot, en 2 schaaltjes
Lot van een Makkum dekselpot, gemerkt ontwerp H. Sanders, Makkum haringschaaltje en een Makkum schaaltje met bloemdecor. ...[more]
Porseleinen sculptuur van paard
Porseleinen sculptuur van steigerend paard en jongen, h. 45 cm. (gerestaureerd) ...[more]
-
22 Los(e)/Seite