Antique and design furniture, religieus, silverware, decoration, militaria, carpets
Auktion beendet (2 Tag(e) Verkauf)
Harelbeke
Live Übertragung

Auktionstag(e)


  • (Lose: 1-436)

  • (Lose: 437-872)

Besichtigungstermin(e)

  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ

Auktionsdetails

Währung: EUR
Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 25,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 5,00%

Ort der Versteigerung

Bavikhoofsestraat 74, Harelbeke, 8530, Belgium

Auktionshaus

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +32 056711580

Verfeinern Sie Ihre Suche

Auktionshaus-Kategorie

  • sierbeelden van porselein / biscuit / keramiek / gips / composiet (16)
Filter entfernen

Schätzpreis

Sortieren nach Preisklasse

Kategorie

Künstler / Marke

Sie sind noch nicht zum Live-Bieten zugelassen. Sie können dennoch Verdeckte Gebote abgeben, die automatisch ausgeführt werden, wenn das Auktionshaus Sie zulässt.
16 Los(e)

Sortieren nach:

  • Auktionshaus-Kategorie
  • Liste
  • Galerie
  • 16 Los(e)
    /Seite

Dieses Auktionshaus möchte seine Ergebnisse nicht veröffentlichen. Bitte kontaktieren Sie das Auktionshaus bei Fragen direkt.

Art Nouveau beeld in meerkleurige faience, achteraan lichte indruk van merkteken, Emilie Schleiss, Gmundner Keramik | Hoogte 29,5 cm. - 2 kleine c...

BOLOGNIA get. 'Staande dame met kind' beeld in meerkleurige faience | Hoogte 49,5 cm. - Arm kindje gelijmd

DETRIER get. 'Zittende dame met boek' beeld in biscuit | Hoogte 50 cm. - Breedte 22 cm. - Diepte 25 cm. - Klein scherfje rechts achteraan en voora...

Drie faience beelden van Lambik, Sidonia en Wiske, onderaan gemerkt AC F | Hoogte Lambik 23 cm. - Hoogte Sidonia 25 cm. (Gelijmd in middel) - Hoo...

Gekleurde groep als jardinière in faience met herder, schapen en ram | Hoogte 39 cm. - Breedte 35 cm. / Hoofd gelijmd van herder

Italiaanse gekleurde porseleinen Madonna met kind en kroon + Madonna met kind en blauwe cape | Hoogte 62 cm. - Beschilderde barst links beneden aa...

Kunstzinnige wulp met koperen snavel en beschilderd komposiet lijf, Malevolti Elli gemerkt | Hoogte 33,5 cm. - Breedte 34 cm. - Staart af

Ongetekend 'Mijn eerste paardrijles' witte porseleinen groep, onderaan gemerkt | Hoogte 26,5 cm. - Breedte 51 cm. - Diepte 22 cm. - Scherfje van b...

Porseleinen groep 'Muziekensemble met dame aan de piano, heer aan de cello en heer aan dwarsfluit' Sax porselein | Hoogte 26 cm. - Breedte 33 cm. ...

Porseleinen groep met edeldames en heer | Hoogte 21,5 cm. - Breedte 22 cm. - Diepte 17 cm. - Kleine mankementjes aan kant en bakbarst onderaan

Twee 19e porseleinen Vieux Paris figuren van edelman met hoed en jager + porseleinen soldaat + Sax porseleinen dame te paard | Hoogtes 24,5 cm. en...

Vier gekleurde Lladro groepen w.o. Don Quichotte, Chinees meisje met paraplu, bloemenmeisje en haan + 2 Royal Dux beelden : stijgerend paard en da...

Vier porseleinen beeldjes van elegante dames, Hutchenreuther getekend+ porseleinen beeldje van dame met hert + paar galoperende paarden | Hoogtes ...

Vijf gekleurde porseleinen vogels ENS w.o. roodborstje en specht + Duits porseleinen vogel | Hoogte vogels 7, 8, 12, 23, 25 en 20 cm.

Vijf porseleinen beelden : Edelheer met dame in koets, Man met kar met bierton, koppel met eenden, koppel met gitaar en paar heren aan schrijfban...

Zes porseleinen danseresjes + paar oude lederen schoentjes + 2 andere schoentjes | Hoogtes tussen 10 en 13 cm.

Loading...Loading...
  • 16 Los(e)
    /Seite

Kürzlich aufgerufene Lose