Antique and design furniture, religieus, silverware, decoration, militaria, carpets
Auktion beendet (2 Tag(e) Verkauf)
Harelbeke
Live Übertragung

Auktionstag(e)


  • (Lose: 1-436)

  • (Lose: 437-872)

Besichtigungstermin(e)

  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ

Auktionsdetails

Währung: EUR
Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 25,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 5,00%

Ort der Versteigerung

Bavikhoofsestraat 74, Harelbeke, 8530, Belgium

Auktionshaus

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +32 056711580

Verfeinern Sie Ihre Suche

Auktionshaus-Kategorie

  • garnituren / pendules (23)
Filter entfernen

Schätzpreis

Sortieren nach Preisklasse

Kategorie

Künstler / Marke

Sie sind noch nicht zum Live-Bieten zugelassen. Sie können dennoch Verdeckte Gebote abgeben, die automatisch ausgeführt werden, wenn das Auktionshaus Sie zulässt.
23 Los(e)

Sortieren nach:

  • Auktionshaus-Kategorie
  • Liste
  • Galerie
  • 23 Los(e)
    /Seite

Dieses Auktionshaus möchte seine Ergebnisse nicht veröffentlichen. Bitte kontaktieren Sie das Auktionshaus bei Fragen direkt.

Bronzen garnituur met albastafwerking en zittende dame op klok | Hoogte 54,5 cm. - Breedte 43 cm. - Diepte 16 cm.

Vergulde bronzen pendule met dame, Charles X | Hoogte 43 cm. - Breedte 36,5 cm.

Man met schild en zwaard op bronzen pendule gezeten | Hoogte 49 cm. - Breedte 33 cm. - Diepte 14 cm.

Kunstbronzen pendule met 3 cupido's, rocailles en bloemenmotieven - met onix marmer | Hoogte 57,5 cm. - Breedte 33 cm. - Diepte 18,5 cm.

Driedelige koperen garnituur met guirlandes en rocaille, Neo Renaissance stijl | Hoogte klok 60 cm. - Hoogte kandelaars 67 cm.

Vuurvergulde bronzen schouwklok met liggende dame op rots, 19e | Hoogte 40 cm. - Breedte 52 cm. - Barst in wijzerplaat

Driedelige kunstbronzen garnituur met meisjes met bloemen- en druivenranken 'Printemps et Automne', geflankeerd door paar kandelaars | Hoogte midd...

Kunstbronzen pendule Quentin - Durwart gemerkt, horloge bekroond met ridder op het paard, F. Laurent getekend | Hoogte 49,5 cm. - Breedte 38 cm. -...

Marmeren pendule met bronzen cupido houdende een haan, Boutry - Seclin getekend | Hoogte 37,5 cm. - Breedte 26,5 cm. - Diepte 14,5 cm.

Vuurvergulde bronzen kartel met dame met hoorn des overvloeds, Hagneaux Fg. St.Martin 52 | Hoogte klok 35 cm. - Hoogte stolp 47,5 cm. - Breedte st...

Driedelige kunstbronzen garnituur bestaande uit middenstuk met cupido en kruinwagen met bloemen bezet geflankeerd door paar cassolettes bezet met ...

Bronzen schouwstuk met zittende dame met trompet en harp op horloge met muziekinstrumenten | Hoogte 40 cm. - Breedte 58 cm. - Diepte 19 cm. -Wijze...

Driedelige zamak garnituur bestaande uit middenstuk met cupido en fruitmand boven op pendule + paar cassolettes met ramskoppen bezet | Hoogte pend...

Franse pendule met bronzen basrelief van cupido's, zijdelings met kristallen zuilen bezet op marmeren basis, Grivolas à Paris - Pendule 400 jours ...

Vuurvergulde bronzen kartel met dame op uurwerk | Hoogte 43,5 cm. - Breedte 33 cm.

Vuurvergulde pendule in brons en zamak | Hoogte 34 cm. - Breedte 43 cm. - Diepte 14 cm.

Bronzen vuurvergulde pendule met kinderen met druivenranken en versierd met rocailles en bloemenmotieven, getekend Le Roy & fils + paar bronzen ka...

Bronzen pendule met accanthusranken en bloemenmotieven, centraal met fontein | Hoogte 57,5 cm. - Breedte 38 cm.

Driedelige marmeren garnituur : middenstuk met 4 zuilen bekroond met leeuw en kwikslinger + paar cassolettes met bronsbeslag | Hoogte middenstuk 4...

Vuurvergulde Neo Classisistische klok met vier korintische zuilen - bovenaan bekroond met leeuw - op gemarketteerde sokkel met muziekdoos binnenin...

Driedelige koperen garnituur Louis XVI stijl, bovenaan bekroond met amfoor - op klauwepoten - geflankeerd door paar kandelaars | Hoogte klok 39 cm...

Ongetekend zamak pendule met liggende cupido met vogel in de hand | Hoogte 44 cm. - Breedte 44 cm. - Diepte 23 cm.

Driedelige bronzen garnituur bestaande uit middenstuk bezet met accanthusranken, drakenmotieven en leeuwenkoppen geflankeerd door paar kandelaars ...

Loading...Loading...
  • 23 Los(e)
    /Seite

Kürzlich aufgerufene Lose