Harelbeke

  • (Lose: 1-436)

  • (Lose: 437-872)

  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 25,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 5,00%

Bavikhoofsestraat 74, Harelbeke, 8530, Belgium

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +32 056711580

  • brons en zamak sculpturen (71)

Schätzpreis

71 Los(e)

  • 71 Los(e)

BARYE (naar) 'Liggende yorkshire op kussen' replica brons | Hoogte 28,5 cm. - Breedte 63 cm. - Diepte 36 cm.

BOURET get. 'Pierrot' bronzen beeld, 19e | Hoogte 46 cm.

DEVREESE G. get. 'Profiel van dame' ovale bronzen plakkette - door de gieterij Petermann J. Bruxelles | Hoogte 33,5 cm. - Breedte 24 cm.

DUMAIGE get. 'Paar dansende dames met tambour' bronzen beeld op marmeren sokkel | Hoogte 41 cm. - Breedte 20 cm. - Diepte 16 cm.

FERSTEL L. get. 'Buste van een man' bronzen beeld op marmeren sokkel | Hoogte 45,5 cm. - Sokkel 15 x 15

GAUDEZ A. get. 'Vainqueur' 19e bronzen beeld | Hoogte 64 cm. - Lauriertak ontbreekt

LEVY Ch. get. 'Man met houweel en schop' bronzen beeld | Hoogte 43 cm. - Breedte 18 cm. - Diepte 16 cm.

LORIOT J. get. 'Meeuw op golf' kunstbronzen beeld op marmeren sokkel | Hoogte 48,5 cm. - Breedte 67 cm. - Diepte 29 cm.

LUCKS J. get. 'Staande stier' (replica) bronzen beeld op marmeren sokkel - gieterij Loverno | Hoogte 29 cm. - Breedte 45 cm. - Diepte 23 cm.

MARCHI S.(Salvato) Ed. get. 'Zittende naakte baadster met lange haren op rots' bronzen beeld 19e | Hoogte 72,5 cm. - Breedte 42 cm. - Diepte 38 cm.

Mascotte voor auto van chromé in de vorm van een concorde | Breedte 32 cm. - Lengte 71 cm.

Mascotte voor een auto : ARTUS get. (pseudoniem Max Le Verrier) 'Pelikaan' aluminium sculptuur | Hoogte 10 cm. - Breedte 5,5 cm. - Lengte 10 cm.

Mascotte voor een auto : Ingelijst kenteken van Porche | Kenteken 6,7 x 5 - Afmetingen met 22,5 x 18,5

MERCIE A. get. 'David' bronzen 19e beeld met stempel van de gieterij Barbedienne | Hoogte 74,5 cm. - Krassen in patine

MILLIOT A. get. 'Nos jours officiers' beeld van zamak | Hoogte 59,5 cm. - Patine lichtjes afgesleten

MOIGNIEZ J. get. 'Jachthond 'bronzen beeld | Hoogte 19 cm. - Breedte 31,5 cm. - Diepte 13,5 cm.

NORGA get. 'De zandzakdrager' bronzen beeld | Hoogte 34 cm.

Ongetekend 'Dame met amfoor' bronzen beeld | Hoogte 33 cm.

Ongetekend 'Herderin met jachthond' zamak beeld | Hoogte 46,5 cm. - Breedte 20,5 cm. - Diepte 13,5 cm.

Ongetekend 'Napoleon' verguld bronsje op marmeren sokkel | Hoogte 27,5 cm.

Ongetekend 'Zittende hond' vergulde brons op marmeren sokkel | Hoogte 16 cm. - Sokkel 23 x 13

  • 71 Los(e)