Antique and design furniture, religieus, silverware, decoration, militaria, carpets
Auktion beendet (2 Tag(e) Verkauf)
Harelbeke
Live Übertragung

Auktionstag(e)


  • (Lose: 1-436)

  • (Lose: 437-872)

Besichtigungstermin(e)

  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ

Auktionsdetails

Währung: EUR
Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 25,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 5,00%

Ort der Versteigerung

Bavikhoofsestraat 74, Harelbeke, 8530, Belgium

Auktionshaus

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +32 056711580

Verfeinern Sie Ihre Suche

Auktionshaus-Kategorie

Schätzpreis

Sortieren nach Preisklasse

Kategorie

Künstler / Marke

Sie sind noch nicht zum Live-Bieten zugelassen. Sie können dennoch Verdeckte Gebote abgeben, die automatisch ausgeführt werden, wenn das Auktionshaus Sie zulässt.
376 Los(e)

Sortieren nach:

  • Oberkategorie
  • Liste
  • Galerie
  • 376 Los(e)
    /Seite

Dieses Auktionshaus möchte seine Ergebnisse nicht veröffentlichen. Bitte kontaktieren Sie das Auktionshaus bei Fragen direkt.

Porseleinen Aziatische wierookbrander met landschapsdecor + Aziatische vaas in blauw/wit porselein met natuurtaferelen van fauna en flora | Hoogte...

Twee Chinese porseleinen melkkannen + saucière Famille rose + 5 Chinese porseleinen kommetjes (randschilfering en haarlijnen) | Hoogte kannen 17 c...

Bronzen Aziatische brule parfum met vogel- en drakenmotieven en 2 oren | Hoogte 39,5 cm. - Breedte 28,5 cm. - Diepte 16 cm. / Hekje af onderaan aa...

Twee bronzen vazen met cloisonné techniek | Hoogtes 29 en 38 cm.

Cloisonné coupe met bloemendecor + cloisonné vaas met vogel- en bloemendecor + paar cloisonné vaasjes met bloemendecor op zwarte fond + paar klein...

Oosterse tanka met boedhistische figuren | Tanka 82 x 60 - Volledige doek 107 x 74 - Gemonteerd op plaat van 128 x 93

ABOUGIT Marcel get. 'Rivierzicht met boot aan de kade' olie op doek | 39 x 70 - Afmetingen met kader 50 x 82,5

Anoniem (verso Felix Van Crap) 'Geanimeerd molenzicht met hoeve langs de beek' olie op paneel | 23,5 x 28 - Afmetingen met kader 34,5 x 39

AUGET Leonard get. (?) 'Impressionistisch kleurrijk huisgevelzicht' olie op doek | 55,5 x 46 - Afmetingen met kader 80 x 71

BEECKMAN Marcel get. '78 'Geanimeerd besneeuwd dorpszicht' olie op doek + BEECKMAN Marcel get. 'Besneeuwde landwegel met knotwilgen en kapel' oli...

BERVOETS 2000 get. 'Modern kleurrijk figuratief personage' kleurlitho 10/70 | 58 x 47 - Afmetingen met kader 79 x 66

BLOMME Alfons get. 'Rialto Venetië' ets + 'Hoeve te lande' ets + 'Hoeve' ets | 31 x 32,5 - Met kader 43 x 37 / 32 x 42,5 - Met kader 43 x 50 / 32,...

BOGART Oktober '72 'Bleu noir' olie op karton en verso ook beschilderd | 60 x 89,5 - Afmetingen met kader 73,5 x 103,5

BOLAND Ch. get. 1894 'Interieurzicht met papegaai op stok, aapje en hond' olie op doek | 67 x 44 - Afmetingen met kader 79 x 55,5

CALLENS Mario get. '78 'Zijdelings- en ruggelings afgebeelde dame in ondergoed' potlood- en stifttekening | 46 x 31 - Afmetingen met kader 48 x 32...

CARCAN René get. 'Le brise basse' kleurets E.A. + 'Vibration de l'Algue' kleurets E.A. XI/XV + 'Le petit chemin' kleurets E.A. | 59 x 49 - Met kad...

CARON J. get. 'Declin du jour, vlaslandschap' olie op paneel | 30 x 40 - Afmetingen met kader 35 x 45

CLAERHOUT F. get. 'Zittende naakte dame' olie op hardboard + CLAERHOUT get. 'Zittend personage' inkttekening | 59 x 49 / 54 x 36 - Met kader 57 x ...

CORNEILLE get. '04 'Naakte staande dame met gevleugelde kat' terragravure 31/120 | 35 x 31 - Afmetingen met kader 50 x 46

COURTENS Herman get. 'Koperpoetser' olie op doek | 46 x 38 - Afmetingen met kader 56,5 x 49

CREMIERE 1846 get. 'Geanimeerd interieurzicht' olie op doek | 74 x 92 - Afmetingen met kader 88 x 108

DE BRUYNE DEES get. '70 'Mirabelle aux Baronnies' aquarel | 25,5 x 35 - Afmetingen met kader 42,5 x 51,5 werk en passepartout deels bespot

DE BUCK R. get. 'Bloemenstilleven' aquarel | 62 x 46 - Afmetingen met kader 80 x 64

DE CLERCK Antoon (naar) 'Detail van wiel Volkswagen' kleurenzeefdruk naar werk uit 1971 | 50 x 72 - Afmetingen met kader 60 x 81

DE SMET Fred (Frederic) get. 'Flotelle en mer, zeilboten op de zee' olie op doek | 65 x 85 - Afmetingen met kader 85 x 105

DE SPIEGELEIRE M. get. 'Meisjesportret' olie op doek + 'Bloemenstilleven' olie op doek + 'Portret' aquarel + postkaart | 24 x 18 - Met kader 40 x ...

DECOENE get. 'Zomers zicht op Vially met brug' olie op doek + 3 bijhorende kunstboeken | 87 x 95 - Afmetingen met kader 110 x 119

DELANGE Rob get. '77 'Winters hoevezicht' olie op doek | 50 x 50 - Afmetingen met kader 69 x 68

DESPIEGELEIR M. get. 'Meisjesportret' olie op schilderskarton | 28 x 22 - Afmetingen met kader 35,5 x 30

DEVOLDER R. get. 1974 'Danseressen' ets 17/50 + DEVOLDER R. get. 'Geanimeerd strandzicht met windzeilen' ets 24/30 | 33 x 49 - Met kader 61 x 77 ...

DEVOS-ARTZ get. 'Interieur met moeder, baby en kleuter' olie op doek | 60 x 50 - Afmetingen met kader 93 x 82

DOUMONT V. get. 'Strandzicht met elegante dames en strandkabines' olie op paneel | 60 x 90 - Afmetingen met kader 80 x 111

DRIESSCHAERT H. get. Kunstmap met 15 lithografieën met inleidend woord van Gaby Gyselen + bijhorend mapje van Janssens Farmaceutica uitgegeven in ...

DUMONT Francois get. verso 'L'eau Benite, dames aan de doopfont' olie op mahoniehouten paneel | 69 x 44 - Afmetingen met kader 97 x 73

DUVOTTI L.H. ? get. 'Landschap met verpozende paarden en boszicht aan de einder' olie op doek | 36 x 53,5 - Afmetingen met kader 55,5 x 73 - Gaatj...

E.W. gemonogrammeerd (Woutermaertens Edward) 'Studie van een paard' olie op schilderskarton | 30 x 40 - Afmetingen met kader 43 x 53

EERELMAN O. get. 'Volbloedpaard in de stal' olie op doek herdoekt | 56,5 x 71 - Afmetingen met kader 79 x 93

FC gemonogrammeerd (Frans Courtens) 'Zeilboten op de rivier' houtskooltekening | 27,5 x 37,5 - Afmetingen met kader 45 x 55

FLOBIN Ch. get. 'Zittende dame met kinderen bij de haard' olie op doek | 50 x 40 - Afmetingen met kader 64 x 45 - Vernis lichtjes aangetast

FRISON J. get. 'Geanimeerd hoevezicht' olie op doek | 47,5 x 60 - Afmetingen met kader 61,5 x 74

GADEYNE R. get. 'Morat, Suisse' aquarel + GADEYNE R. get. 1962 'Zicht op Venetië' aquarel + 'Colunga' aquarel + 1935 'Knokke' aquarel + 1933 'Kort...

GEEFS A. get. 'Portret van een dame' olie op doek | 46,5 x 35 - Afmetingen met kader 65 x 54

GERARD Nestor get. 'Burgerlijk interieurzicht met dame bij het venster' olie op doek | 45 x 50 - Afmetingen met kader 58 x 64

GITS get. 'Pictural 6/16, surrealistische afbeelding van beschutting met vrouwenhoofd en vogelpik' olie op doek | 80 x 80 - Afmetingen met kader 9...

GOUWELOOS Ch. get. 'Landelijk huizenzicht met molen en koe' olie op doek | 25 x 33 - Afmetingen met kader 41 x 49

HARING K. get. '84 - Zwarte stifttekening op magazine Paris Match van Février 1971 - Stifttekening 2 mannetjes met piramide | 33,5 x 26,5 - Ingeli...

HARING K. get. '84 - Zwarte stifttekening van televisie met hond en 2 ufo's op uittreksel pagina 4 van The Daily News Thursday January 19, 1984 | ...

HARING K. get. '86 - Dansend mannetje onder televisie in stift op krantenpagina van Atlantic City April 4, 1986 | 37 x 27 - Ingelijst 43 x 33 - Kl...

HERBERIGS (van) 'Compositie' olie op unaliet | 75 x 59,5 - Afmetingen met kader 92,5 x 76 - Met bijhorend boek

HINNEKINT J. 1974 get. 'Zittend naakt met hoed' olie op doek + 'Ruggelings zittend naakt' olie op doek | 102 x 74 - Met kader 104 x 75 / 100 x 75 ...

HINNEKINT J. get. 1974 'Cockpit met piloot in vliegtuig' olie op doek + 'Petrol man' olie op unaliet paneel | 90 x 90 - Met kader 92 x 92 / 66 x 9...

HOFFMANN J.F. get. 'Jagers in winters landschap' olie op doek | 55 x 75 - Afmetingen met kader 76,5 x 98

HOUWEN get. 'Kleurrijk figuratief naakt personage met kat' aquarel | 58 x 40 - Afmetingen met kader 87 x 65 - Stukjes van lijst

JAMAR Ar. get. 'Geanimeerd hoevezicht' olie op doek achter glas | 25,5 x 30 - Afmetingen met kader 45 x 51

JAMAR Ar. get. 1934 ? 'Hoeves te lande' olie op paneel | 29 x 37 - Afmetingen met kader 38 x 46

JORDAENS (naar) 'Dame met parels' olie op doek | 67 x 53 - Afmetingen met kader 85,5 x 71,5

KAISIN Luc get. 'Woelige zee' olie op doek | 81 x 119 - Afmetingen met kader 108 x 147

KM (Koen Van Mechelen) 13 september 2005 'Ei met poten' goudstifttekening | 16,5 x 16,5 - Afmetingen met kader 38 x 38

KNIKKER Jan Junior get. 'Hollands zicht met boten en molen' olie op doek | 40 x 60 - Afmetingen met kader 59 x 78

KNIP Henri (2 stuks getekend en 2 ongetekend) 'Landelijke scènes' Vier dierenschilderijtjes olie op mahoniehouten paneel | 18 x 24 - Afmetingen me...

Loading...Loading...
  • 376 Los(e)
    /Seite

Kürzlich aufgerufene Lose