Verfeinern Sie Ihre Suche
Auktionshaus-Kategorie
- affiches / foto's / seriegrafieën (1)
- aquarel (3)
- Aziatica : Chinees porselein (2)
- Aziatisch cloisonné (2)
- Aziatische meubelen (1)
- Aziatische schilderijen / scrolls e.a. (1)
- Aziatische sculpturen brons / hout / jade e.a. (1)
- boeken / strips (2)
- bouwmaterialen / decoratie / tuinbeelden (6)
- brocante (13)
- brons en zamak sculpturen (27)
- cassolettes / kandelaars / siervoorwerpen (3)
- decoratieve meubelen (5)
- design & vintage keramiek (2)
- etnografie (1)
- ets / gravure (4)
- faience Delfts, e.a. (2)
- garnituren / pendules (8)
- gemengde techniek (2)
- gesculpteerde meubelen (8)
- glaskunst (3)
- handtassen, koffers e.a. (8)
- houten gesculpteerde beelden (12)
- kartel / wandklok (1)
- kunstzinnige beelden van terra cotta, hout, gips e.a. (2)
- lampadaires (5)
- landelijke / rustieke meubelen (6)
- lithografieën (3)
- luchters (4)
- marmer & albast sculpturen (7)
- massief zilveren vormstukken (8)
- militaria (38)
- miniaturen (3)
- munten / medailles (2)
- muziekinstrumenten (3)
- religieuse voorwerpen (9)
- schilderijen (95)
- sierbeelden van porselein / biscuit / keramiek / gips / composiet (7)
- speelgoed / poppen (5)
- spiegels (3)
- staande klokken (1)
- stijl meubelen o.a. notelaar / mahonie & brons (22)
- tapijten (15)
- tekeningen : potlood / inkt / krijt e.a. (11)
- topografie / documenten (1)
- verzilverde vormstukken (1)
- Vlaams aardewerk (1)
- wijn (5)
- zakhorloges (1)
Kategorie
- Musikinstrumente & Memorabilia (148)
- Landkarten (77)
- Waffen, Rüstungen & Militaria (41)
- Münzen (29)
- Oldtimer, Motorräder & Automobile (20)
- Wein & Spirituosen (16)
- Varia (10)
- Spielzeug, Modelle & Puppen (9)
- Sport Memorabilia & Equipment (8)
- Bücher, Manuskripte & Schriften (4)
- Briefmarken (3)
- Präparate & Naturkundliches (3)
- Wissenschaftliche Instrumente (3)
- Küchenutensilien (2)
- Banknoten & Wertpapiere (1)
- Kameras & Fotoausrüstungen (1)
- Werkzeug (1)
Künstler / Marke
Sortieren nach:
- Oberkategorie
- Liste
- Galerie
-
376 Los(e)/Seite
Dieses Auktionshaus möchte seine Ergebnisse nicht veröffentlichen. Bitte kontaktieren Sie das Auktionshaus bei Fragen direkt.
Porseleinen Aziatische wierookbrander met landschapsdecor + Aziatische vaas in blauw/wit porselein m
Porseleinen Aziatische wierookbrander met landschapsdecor + Aziatische vaas in blauw/wit porselein met natuurtaferelen van fauna en flora | Hoogte...
Twee Chinese porseleinen melkkannen + saucière Famille rose + 5 Chinese porseleinen kommetjes (rands
Twee Chinese porseleinen melkkannen + saucière Famille rose + 5 Chinese porseleinen kommetjes (randschilfering en haarlijnen) | Hoogte kannen 17 c...
Bronzen Aziatische brule parfum met vogel- en drakenmotieven en 2 oren | Hoogte 39,5 cm. - Breedte 28,5 cm. - Diepte 16 cm. / Hekje af onderaan aa...
Twee bronzen vazen met cloisonné techniek | Hoogtes 29 en 38 cm.
Cloisonné coupe met bloemendecor + cloisonné vaas met vogel- en bloemendecor + paar cloisonné vaasje
Cloisonné coupe met bloemendecor + cloisonné vaas met vogel- en bloemendecor + paar cloisonné vaasjes met bloemendecor op zwarte fond + paar klein...
Oosterse tanka met boedhistische figuren | Tanka 82 x 60 - Volledige doek 107 x 74 - Gemonteerd op plaat van 128 x 93
ABOUGIT Marcel get. 'Rivierzicht met boot aan de kade' olie op doek | 39 x 70 - Afmetingen met kader 50 x 82,5
Anoniem (verso Felix Van Crap) 'Geanimeerd molenzicht met hoeve langs de beek' olie op paneel
Anoniem (verso Felix Van Crap) 'Geanimeerd molenzicht met hoeve langs de beek' olie op paneel | 23,5 x 28 - Afmetingen met kader 34,5 x 39
AUGET Leonard get. (?) 'Impressionistisch kleurrijk huisgevelzicht' olie op doek | 55,5 x 46 - Afmetingen met kader 80 x 71
BEECKMAN Marcel get. '78 'Geanimeerd besneeuwd dorpszicht' olie op doek + BEECKMAN Marcel get. 'Bes
BEECKMAN Marcel get. '78 'Geanimeerd besneeuwd dorpszicht' olie op doek + BEECKMAN Marcel get. 'Besneeuwde landwegel met knotwilgen en kapel' oli...
BERVOETS 2000 get. 'Modern kleurrijk figuratief personage' kleurlitho 10/70 | 58 x 47 - Afmetingen met kader 79 x 66
BLOMME Alfons get. 'Rialto Venetië' ets + 'Hoeve te lande' ets + 'Hoeve' ets | 31 x 32,5 - Met kader 43 x 37 / 32 x 42,5 - Met kader 43 x 50 / 32,...
BOGART Oktober '72 'Bleu noir' olie op karton en verso ook beschilderd | 60 x 89,5 - Afmetingen met kader 73,5 x 103,5
BOLAND Ch. get. 1894 'Interieurzicht met papegaai op stok, aapje en hond' olie op doek | 67 x 44 - Afmetingen met kader 79 x 55,5
CALLENS Mario get. '78 'Zijdelings- en ruggelings afgebeelde dame in ondergoed' potlood- en stifttek
CALLENS Mario get. '78 'Zijdelings- en ruggelings afgebeelde dame in ondergoed' potlood- en stifttekening | 46 x 31 - Afmetingen met kader 48 x 32...
CARCAN René get. 'Le brise basse' kleurets E.A. + 'Vibration de l'Algue' kleurets E.A. XI/XV + 'Le p
CARCAN René get. 'Le brise basse' kleurets E.A. + 'Vibration de l'Algue' kleurets E.A. XI/XV + 'Le petit chemin' kleurets E.A. | 59 x 49 - Met kad...
CARON J. get. 'Declin du jour, vlaslandschap' olie op paneel | 30 x 40 - Afmetingen met kader 35 x 45
CLAERHOUT F. get. 'Zittende naakte dame' olie op hardboard + CLAERHOUT get. 'Zittend personage' inkt
CLAERHOUT F. get. 'Zittende naakte dame' olie op hardboard + CLAERHOUT get. 'Zittend personage' inkttekening | 59 x 49 / 54 x 36 - Met kader 57 x ...
CORNEILLE get. '04 'Naakte staande dame met gevleugelde kat' terragravure 31/120 | 35 x 31 - Afmetingen met kader 50 x 46
COURTENS Herman get. 'Koperpoetser' olie op doek | 46 x 38 - Afmetingen met kader 56,5 x 49
CREMIERE 1846 get. 'Geanimeerd interieurzicht' olie op doek | 74 x 92 - Afmetingen met kader 88 x 108
DE BRUYNE DEES get. '70 'Mirabelle aux Baronnies' aquarel | 25,5 x 35 - Afmetingen met kader 42,5 x 51,5 werk en passepartout deels bespot
DE BUCK R. get. 'Bloemenstilleven' aquarel | 62 x 46 - Afmetingen met kader 80 x 64
DE CLERCK Antoon (naar) 'Detail van wiel Volkswagen' kleurenzeefdruk naar werk uit 1971 | 50 x 72 - Afmetingen met kader 60 x 81
DE SMET Fred (Frederic) get. 'Flotelle en mer, zeilboten op de zee' olie op doek | 65 x 85 - Afmetingen met kader 85 x 105
DE SPIEGELEIRE M. get. 'Meisjesportret' olie op doek + 'Bloemenstilleven' olie op doek + 'Portret' a
DE SPIEGELEIRE M. get. 'Meisjesportret' olie op doek + 'Bloemenstilleven' olie op doek + 'Portret' aquarel + postkaart | 24 x 18 - Met kader 40 x ...
DECOENE get. 'Zomers zicht op Vially met brug' olie op doek + 3 bijhorende kunstboeken | 87 x 95 - Afmetingen met kader 110 x 119
DELANGE Rob get. '77 'Winters hoevezicht' olie op doek | 50 x 50 - Afmetingen met kader 69 x 68
DESPIEGELEIR M. get. 'Meisjesportret' olie op schilderskarton | 28 x 22 - Afmetingen met kader 35,5 x 30
DEVOLDER R. get. 1974 'Danseressen' ets 17/50 + DEVOLDER R. get. 'Geanimeerd strandzicht met windze
DEVOLDER R. get. 1974 'Danseressen' ets 17/50 + DEVOLDER R. get. 'Geanimeerd strandzicht met windzeilen' ets 24/30 | 33 x 49 - Met kader 61 x 77 ...
DEVOS-ARTZ get. 'Interieur met moeder, baby en kleuter' olie op doek | 60 x 50 - Afmetingen met kader 93 x 82
DOUMONT V. get. 'Strandzicht met elegante dames en strandkabines' olie op paneel | 60 x 90 - Afmetingen met kader 80 x 111
DRIESSCHAERT H. get. Kunstmap met 15 lithografieën met inleidend woord van Gaby Gyselen + bijhorend
DRIESSCHAERT H. get. Kunstmap met 15 lithografieën met inleidend woord van Gaby Gyselen + bijhorend mapje van Janssens Farmaceutica uitgegeven in ...
DUMONT Francois get. verso 'L'eau Benite, dames aan de doopfont' olie op mahoniehouten paneel
DUMONT Francois get. verso 'L'eau Benite, dames aan de doopfont' olie op mahoniehouten paneel | 69 x 44 - Afmetingen met kader 97 x 73
DUVOTTI L.H. ? get. 'Landschap met verpozende paarden en boszicht aan de einder' olie op doek
DUVOTTI L.H. ? get. 'Landschap met verpozende paarden en boszicht aan de einder' olie op doek | 36 x 53,5 - Afmetingen met kader 55,5 x 73 - Gaatj...
E.W. gemonogrammeerd (Woutermaertens Edward) 'Studie van een paard' olie op schilderskarton | 30 x 40 - Afmetingen met kader 43 x 53
EERELMAN O. get. 'Volbloedpaard in de stal' olie op doek herdoekt | 56,5 x 71 - Afmetingen met kader 79 x 93
FC gemonogrammeerd (Frans Courtens) 'Zeilboten op de rivier' houtskooltekening | 27,5 x 37,5 - Afmetingen met kader 45 x 55
FLOBIN Ch. get. 'Zittende dame met kinderen bij de haard' olie op doek | 50 x 40 - Afmetingen met kader 64 x 45 - Vernis lichtjes aangetast
FRISON J. get. 'Geanimeerd hoevezicht' olie op doek | 47,5 x 60 - Afmetingen met kader 61,5 x 74
GADEYNE R. get. 'Morat, Suisse' aquarel + GADEYNE R. get. 1962 'Zicht op Venetië' aquarel + 'Colunga
GADEYNE R. get. 'Morat, Suisse' aquarel + GADEYNE R. get. 1962 'Zicht op Venetië' aquarel + 'Colunga' aquarel + 1935 'Knokke' aquarel + 1933 'Kort...
GEEFS A. get. 'Portret van een dame' olie op doek | 46,5 x 35 - Afmetingen met kader 65 x 54
GERARD Nestor get. 'Burgerlijk interieurzicht met dame bij het venster' olie op doek | 45 x 50 - Afmetingen met kader 58 x 64
GITS get. 'Pictural 6/16, surrealistische afbeelding van beschutting met vrouwenhoofd en vogelpik' o
GITS get. 'Pictural 6/16, surrealistische afbeelding van beschutting met vrouwenhoofd en vogelpik' olie op doek | 80 x 80 - Afmetingen met kader 9...
GOUWELOOS Ch. get. 'Landelijk huizenzicht met molen en koe' olie op doek | 25 x 33 - Afmetingen met kader 41 x 49
HARING K. get. '84 - Zwarte stifttekening op magazine Paris Match van Février 1971 - Stifttekening 2
HARING K. get. '84 - Zwarte stifttekening op magazine Paris Match van Février 1971 - Stifttekening 2 mannetjes met piramide | 33,5 x 26,5 - Ingeli...
HARING K. get. '84 - Zwarte stifttekening van televisie met hond en 2 ufo's op uittreksel pagina 4 v
HARING K. get. '84 - Zwarte stifttekening van televisie met hond en 2 ufo's op uittreksel pagina 4 van The Daily News Thursday January 19, 1984 | ...
HARING K. get. '86 - Dansend mannetje onder televisie in stift op krantenpagina van Atlantic City Ap
HARING K. get. '86 - Dansend mannetje onder televisie in stift op krantenpagina van Atlantic City April 4, 1986 | 37 x 27 - Ingelijst 43 x 33 - Kl...
HERBERIGS (van) 'Compositie' olie op unaliet | 75 x 59,5 - Afmetingen met kader 92,5 x 76 - Met bijhorend boek
HINNEKINT J. 1974 get. 'Zittend naakt met hoed' olie op doek + 'Ruggelings zittend naakt' olie op do
HINNEKINT J. 1974 get. 'Zittend naakt met hoed' olie op doek + 'Ruggelings zittend naakt' olie op doek | 102 x 74 - Met kader 104 x 75 / 100 x 75 ...
HINNEKINT J. get. 1974 'Cockpit met piloot in vliegtuig' olie op doek + 'Petrol man' olie op unaliet
HINNEKINT J. get. 1974 'Cockpit met piloot in vliegtuig' olie op doek + 'Petrol man' olie op unaliet paneel | 90 x 90 - Met kader 92 x 92 / 66 x 9...
HOFFMANN J.F. get. 'Jagers in winters landschap' olie op doek | 55 x 75 - Afmetingen met kader 76,5 x 98
HOUWEN get. 'Kleurrijk figuratief naakt personage met kat' aquarel | 58 x 40 - Afmetingen met kader 87 x 65 - Stukjes van lijst
JAMAR Ar. get. 'Geanimeerd hoevezicht' olie op doek achter glas | 25,5 x 30 - Afmetingen met kader 45 x 51
JAMAR Ar. get. 1934 ? 'Hoeves te lande' olie op paneel | 29 x 37 - Afmetingen met kader 38 x 46
JORDAENS (naar) 'Dame met parels' olie op doek | 67 x 53 - Afmetingen met kader 85,5 x 71,5
KAISIN Luc get. 'Woelige zee' olie op doek | 81 x 119 - Afmetingen met kader 108 x 147
KM (Koen Van Mechelen) 13 september 2005 'Ei met poten' goudstifttekening | 16,5 x 16,5 - Afmetingen met kader 38 x 38
KNIKKER Jan Junior get. 'Hollands zicht met boten en molen' olie op doek | 40 x 60 - Afmetingen met kader 59 x 78
KNIP Henri (2 stuks getekend en 2 ongetekend) 'Landelijke scènes' Vier dierenschilderijtjes olie op
KNIP Henri (2 stuks getekend en 2 ongetekend) 'Landelijke scènes' Vier dierenschilderijtjes olie op mahoniehouten paneel | 18 x 24 - Afmetingen me...
![Loading...](/content/bs/images/ajax-loader.gif)
-
376 Los(e)/Seite