8 Los(e)/Seite
Delfts wijwatervat
Delfts wijwatervat | Hoogte 16,5 cm. - Breedte 10 cm.
Delfts vijfdelig kaststel met landschappen en accanthsusranken | Hoogte 29 cm. - Scherfjes deksel
Vier Delftse borden met landschappen | Diameter 23 cm. - Borden met randrestauratie en 1 gebarsten
Grote blauw geglazuurde keramieken tegel met landschap + zes Delftse tegeltjes met landschappen en d
Antiek Delfts wijwatervat
Antiek Delfts wijwatervat | Hoogte 16,8 cm. - Breedte 95 cm. - Randschilfering
Paar wit geglazuurde gezadelde Delftse paarden met staarten, koud beschilderd laat 18e | Hoogte 24,5 cm. - Breedte 22 cm. - Oor af van rechterpaard
Verzameling Delftse bordjes w.o. 2 met polychroom bloemendecor, 7 gekartelde polychrome kleine pauwe
8 Los(e)/Seite