14 Los(e)/Seite
Paar bronzen zesarmige kandelaars met accanthusranken | Hoogte 55,5 cm.
Paar vuurvergulde bronzen chenets met amforen bezet | Hoogte 44,5 cm. - Breedte per stuk 37 cm.
Paar marmeren cassolettes met ramskoppen bezet | Hoogte 43,5 cm. - Gaatje geboord in rugzijde cassolette
Paar groen geaderde marmeren amfoorvazen met bronzen sierband en oren | Hoogte 37,5 cm. - Breedte 15,5 cm.
Twee fotohouders met basrelief van drakendecor + 3 andere fotolijstjes | Hoogte 22,5 cm. - Breedte 17 cm.
Paar bronzen Louis XVI vierarmige kandelaars bezet met toorts bovenaan | Hoogte 51 cm. - Breedte 26 cm.
Paar bronzen chenets met cupido's, vogelnestje en bloementroffee | Hoogte 45 cm. - Breedte 34,5 cm.
Verzilverde bronzen boomstructuur met 8 kaarsenhouders bezet met eikeblaadjes - onderaan met herten
Paar vuurvergulde bronzen kandelaars met zwarte stijl op 3 bokkepootjes | Hoogte 27,5 cm.
Paar wit geaderde marmeren cassolettes met zwanehalzen en bloemenguirlandes, bovenaan bezet met dena
Paar marmeren cassolettes met ramskopen bezet, dragende 3 bloemenguirlandes - bovenaan bezet met den
Paar marmeren cassolettes met ramskopen bezet, dragende 3 bloemenguirlandes - bovenaan bezet met denappel | Hoogte 43 cm.
Paar porseleinen cassolettes met decor van geit en cupido's in landschap, gedragen op bronzen voet -
Paar vergulde metalen vazen met Middeleeuws decor van ridder, Malpass L. getekend onderaan | Hoogte 40,5 cm. - Breedte 15,5 cm.
Verzameling geslepen eieren van natuurgesteente |
14 Los(e)/Seite