Los 466
Kobaltblauwe cachepot met verguld decor van meanderende bloemen, BFK 471 gemerkt onderaan + tegeltab
Los 467
Verzameling Strassbourg borden met bloemendecor en Chinees decor + groentenkom + ovale verlekschaal
Verzameling Strassbourg borden met bloemendecor en Chinees decor + groentenkom + ovale verlekschaal Willow | 28 stuks in totaal