Paar vuurvergulde bronzen chenets met amforen bezet | Hoogte 44,5 cm. - Breedte per stuk 37 cm.
Paar bronzen chenets met cupido's, vogelnestje en bloementroffee | Hoogte 45 cm. - Breedte 34,5 cm.