Antique and design furniture, religieus, silverware, decoration, militaria, carpets
Auktion beendet (2 Tag(e) Verkauf)
Harelbeke
Live Übertragung

Auktionstag(e)


  • (Lose: 1-436)

  • (Lose: 437-872)

Besichtigungstermin(e)

  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ

Auktionsdetails

Währung: EUR
Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 25,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 5,00%

Ort der Versteigerung

Bavikhoofsestraat 74, Harelbeke, 8530, Belgium

Auktionshaus

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +32 056711580

Verfeinern Sie Ihre Suche

Sie sind noch nicht zum Live-Bieten zugelassen. Sie können dennoch Verdeckte Gebote abgeben, die automatisch ausgeführt werden, wenn das Auktionshaus Sie zulässt.
77 Los(e)

Sortieren nach:

  • Nur Lose mit Abbildungen,
  • Kategorie
  • Liste
  • Galerie
  • 77 Los(e)
    /Seite

Dieses Auktionshaus möchte seine Ergebnisse nicht veröffentlichen. Bitte kontaktieren Sie das Auktionshaus bei Fragen direkt.

Anoniem (verso Felix Van Crap) 'Geanimeerd molenzicht met hoeve langs de beek' olie op paneel | 23,5 x 28 - Afmetingen met kader 34,5 x 39

BEECKMAN Marcel get. '78 'Geanimeerd besneeuwd dorpszicht' olie op doek + BEECKMAN Marcel get. 'Besneeuwde landwegel met knotwilgen en kapel' oli...

DE SMET Fred (Frederic) get. 'Flotelle en mer, zeilboten op de zee' olie op doek | 65 x 85 - Afmetingen met kader 85 x 105

DELANGE Rob get. '77 'Winters hoevezicht' olie op doek | 50 x 50 - Afmetingen met kader 69 x 68

DRIESSCHAERT H. get. Kunstmap met 15 lithografieën met inleidend woord van Gaby Gyselen + bijhorend mapje van Janssens Farmaceutica uitgegeven in ...

E.W. gemonogrammeerd (Woutermaertens Edward) 'Studie van een paard' olie op schilderskarton | 30 x 40 - Afmetingen met kader 43 x 53

GEEFS A. get. 'Portret van een dame' olie op doek | 46,5 x 35 - Afmetingen met kader 65 x 54

GERARD Nestor get. 'Burgerlijk interieurzicht met dame bij het venster' olie op doek | 45 x 50 - Afmetingen met kader 58 x 64

GITS get. 'Pictural 6/16, surrealistische afbeelding van beschutting met vrouwenhoofd en vogelpik' olie op doek | 80 x 80 - Afmetingen met kader 9...

HERBERIGS (van) 'Compositie' olie op unaliet | 75 x 59,5 - Afmetingen met kader 92,5 x 76 - Met bijhorend boek

HOUWEN get. 'Kleurrijk figuratief naakt personage met kat' aquarel | 58 x 40 - Afmetingen met kader 87 x 65 - Stukjes van lijst

KM (Koen Van Mechelen) 13 september 2005 'Ei met poten' goudstifttekening | 16,5 x 16,5 - Afmetingen met kader 38 x 38

KNIKKER Jan Junior get. 'Hollands zicht met boten en molen' olie op doek | 40 x 60 - Afmetingen met kader 59 x 78

MASCAVE G. get. 'Rivierzicht in het bos' olie op doek | 55 x 68 - Restauratiesporen achteraan

Ongetekend 'Geanimeerd imaginair landschap' olie op doek gemaroufleerd - 17e | 34 x 48,5 - Sporen van restauratie

Ongetekend 'Geboorte van Christus' kapelvormige schilderij op doek in lijst met kuif | 96 x 75 - Afmetingen met kader 129 x 98

Ongetekend 'Profiel van een edeldame' potloodtekening | 16 x 12 - Afmetingen met kader 34 x 28

Ongetekend Vlaamse school (in de stijl van Adriaan Brouwer) 'Geanimeerd volks caféinterieur' olie op doek herdoekt | 31,5 x 41,5 - Afmetingen met ...

Reeks van 8 miniaturen van edeldames, waarvan 1 getekend van Nattier en 1 van Gainsbourogh + 2 ovale kadertjes | Hoogtes tussen 10,7 en 16 cm.

ROBBE get. 'Studie van een liggende koe' tekening + WOUTERMAERTENS get. 'Paar schaapjes' houtskooltekening + Gemonogrammeerd 'Studie van een paard...

Sporen van handtekening rechts 'Edelman' miniatuur | 7 x 5,5 - Afmetingen met kader 13,5 x 11,5

VAN ACKER Flori get. 'Koetsen bij de vismarkt te Brugge' olie op doek | 102 x 78 - Afmetingen met kader 111 x 87

VAN DE VEEGAETE J. get. 1948 'Parkscène met dame met hoepeljurk' olie op doek | 70 x 55 - Afmetingen met kader 80 x 65

VAN GELDERER G. get. 'Zeilboten op woelige zee' olie op doe k | 60 x 90 - Afmetingen met kader 81 x 110

VAN GROENINGEN Benny get. 'Hoeve met bomenzicht' houtskooltekening | 101 x 72 - Afmetingen met kader 125,5 x 96

VAN GROENINGEN Benny get. 'Hoeve tussen de bomen' houtskooltekening | 49 x 49 - Afmetingen met kader 72,5 x 72,5

VAN RIJSWIJCK Ed. get. 1921 'Heidezicht' olie op doek gemaroufleerd op karton | 26 x 32 - Afmetingen met kader 31,5 x 37,5

VAN VLAANDEREN Karel (van) achteraan getekend 'Adam en Eva' olie op paneel | 29 x 15 - Afmetingen met kader 42 x 32

AIZELIN EUGne get. 'Zittende dame met olielamp' bronzen beeld getekend van de gieterij F. Barbedienne | Hoogte 41 cm. - Breedte 16 cm. - Diepte 20...

Damesbuste van albast op albasten gesculpteerde zuil gemonteerd | Hoogte zuil 105 cm. - Barst onderaan in zuil / Hoogte buste 33 cm. - Restauratie...

Dekseldoos van albast met handgesculpteerd jachttafereel van 3 honden | Hoogte 21 cm. - Breedte 24 cm. - Diepte 14 cm.

FERSTEL L. get. 'Buste van een man' bronzen beeld op marmeren sokkel | Hoogte 45,5 cm. - Sokkel 15 x 15

MILLIOT A. get. 'Nos jours officiers' beeld van zamak | Hoogte 59,5 cm. - Patine lichtjes afgesleten

Ongetekend 'Dame met hoed' buste van albast | Hoogte 34 cm.

Ongetekend 'Meisje met krulhaar en opgetrokken jurk' beeld van albast | Hoogte 46,5 cm. - Kleine schilfer van neus

PICAULT E. get. 'Lutte préhistorique, krachtpatser met roofvogel' beeld van zamak | Hoogte 88 cm. - Breedte 31 cm. - Diepte 21,5 cm.

V. VAERENBERGH G. get. 'Buste van dame met bronzen romp' beeld in handgesculpteerd albast | Hoogte 37,5 cm. - Breedte 22 cm. - Diepte 13 cm.

VD MEERSCHE G. get. 1917 'Boer met kind' gipsen beeld + Ongetekend 19 .. 'Buste van man' gipsen beeld | Hoogtes 39 (klein scherfje pet boer) en 21...

DETRIER get. 'Zittende dame met boek' beeld in biscuit | Hoogte 50 cm. - Breedte 22 cm. - Diepte 25 cm. - Klein scherfje rechts achteraan en voora...

Porseleinen groep met edeldames en heer | Hoogte 21,5 cm. - Breedte 22 cm. - Diepte 17 cm. - Kleine mankementjes aan kant en bakbarst onderaan

Vijf porseleinen beelden : Edelheer met dame in koets, Man met kar met bierton, koppel met eenden, koppel met gitaar en paar heren aan schrijfban...

Zes porseleinen danseresjes + paar oude lederen schoentjes + 2 andere schoentjes | Hoogtes tussen 10 en 13 cm.

Kunstbronzen pendule Quentin - Durwart gemerkt, horloge bekroond met ridder op het paard, F. Laurent getekend | Hoogte 49,5 cm. - Breedte 38 cm. -...

Vuurvergulde Neo Classisistische klok met vier korintische zuilen - bovenaan bekroond met leeuw - op gemarketteerde sokkel met muziekdoos binnenin...

Twee fotohouders met basrelief van drakendecor + 3 andere fotolijstjes | Hoogte 22,5 cm. - Breedte 17 cm.

Notelaren gebombeerde vitrine met gebogen fronton, bezet met ovale plakkettes met romantische scènes, bronsbeslag van rocailles en accanthusranken...

Notelaren klapsecretaire met lade bovenaan, midden met neervallende klep en onderaan met 2 deuren bezet met bronsbeslag van accanthusranken, amfor...

Notelaren meubel met bovenaan centrale klep, zijdelings met 2 gebogen deuren met marquetterie van muziekinstrumenten en Louis XVI motieven - bezet...

Notelaren tweedeursdresse met gemarketteerde ornamentiek van tamboer en mandoline in de deuren, met lijninleg opzij en bezet met marmeren blad | H...

Hollandse orgelgebogen vitrinekast van notelaar met bloemenmarquetterie, bovenaan bekroond met cartouche met bloementuil - 2 beglaasde deuren, afg...

Notelaren gebogen klapsecretaire met inleg van Hollandse marquetterie, vogels en bloemenmotieven - 3 lades onderaan - met mooi interieur, 18e | Ho...

VANDEKERCKHOVE Jan get. Gestyleerde keramieken geglazuurde vaas | Hoogte 36 cm. - Breedte 20 cm.

Set van zes eiken Franse jachtstoelen met getorste leuningen bezet met fruitmotieven | Hoogte 107 cm. - Spijlers verstevigd achteraan

Gepolychromeerde houtsculptuur van dame met gedrapeerd kleed | Hoogte 79,5 cm. - Breedte 29 cm.

Gepolychromeerde houtsculptuur van Sint Rocchus, 18e | Hoogte 74 cm. - Wormsporen

Gepolychromeerde Neo Gotische houtsculptuur van Heilige Jozef, laat 19e | Hoogte 55 cm. - Met sokkel van 13 cm. - Hoekje uit voet aan achterkant

Grote houtsculptuur van engel met boek, 19e | Hoogte 98,5 cm.

Loading...Loading...
  • 77 Los(e)
    /Seite

Kürzlich aufgerufene Lose