Harelbeke

  • (Lose: 1-436)

  • (Lose: 437-872)

  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 25,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 5,00%

Bavikhoofsestraat 74, Harelbeke, 8530, Belgium

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +32 056711580

  • schilderijen (11)

Schätzpreis

  • Schmuck (11)
11 Los(e)

  • Auktionshaus-Kategorie,
  • 11 Los(e)

HEYTMAN W. get. 'Aangemeerde sloep op het strand' olie op doek | 60 x 80 - Afmetingen met kader 80,5 x 101 - Achteraan 2 restauraties merkbaar

JAUSIN F. get. 'Geanimeerd tafereel met zeilboten op het strand' olie op doek | 55,5 x 91 - Afmetingen met kader 72 x 107

LAMBRECHT C. get. 'Paar kussende figuren' olie op papier | 61,5 x 42 - Afmetingen met kader 88 x 70

Onleesbaar get. links onder 'Geanimeerd parkzicht met paar dames' olie op paneel | 27 x 22,5 - Afmetingen met kader 34 x 29,5

PIENS L. get. 'Paar Oostenrijkse boeren in de sneeuw bij chalet' olie op doek | 80 x 60 - Afmetingen met kader 104 x 84

  • 11 Los(e)