Los 507
Paar porseleinen cassolettes met decor van geit en cupido's in landschap, gedragen op bronzen voet -
Paar vergulde metalen vazen met Middeleeuws decor van ridder, Malpass L. getekend onderaan | Hoogte 40,5 cm. - Breedte 15,5 cm.