Harelbeke

  • (Lose: 1-436)

  • (Lose: 437-872)

  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 25,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 5,00%

Bavikhoofsestraat 74, Harelbeke, 8530, Belgium

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +32 056711580

Nur Lose mit Abbildungen Filter entfernen

Schätzpreis

  • Keramik, Fayencen (25)

25 Los(e)

  • Nur Lose mit Abbildungen,
  • 25 Los(e)

Vijf gekleurde porseleinen vogels ENS w.o. roodborstje en specht + Duits porseleinen vogel | Hoogte vogels 7, 8, 12, 23, 25 en 20 cm.

Drie paar vazen, Vieux Paris en Vieux Bruxelles | Hoogtes 30, 31 en 32 cm. - Schilfer achteraan en barstje van het hoogste paar

Paar porseleinen Charles X amfoorvazen, Vieux Bruxelles, 19e | Hoogte 33 cm. - Diameter bovenaan 24,5 cm.

Paar porseleinen borden met vlinderdecor | Diameter 30 cm.

Porseleinen dekseldoosje met dierenmotieven | Hoogte 6 cm. - Breedte 6 cm. - Diepte 5 cm. - Oortjes gerestaureerd

Porseleinen Napoleon III amfoorvaas, chocolade- en theekan met vuurtje | Hoogtes 30, 20 en 25 cm.

Sax porselein w.o. vijf groepjes met spelende cupido's en lampadaire | Hoogtes beeldjes tussen 11 en 16 cm. / Hoogte lampadaire 27 cm.

Franse cachepot in meerkleurige faience met landschaps- en bloemendecor, Perier G., onderaan gemerkt CH | Hoogte 28 cm. - Diameter 37 cm.

Schatkistje met bedrukt lederen omhulsel en smeedijzeren slot | Hoogte 28,5 cm. - Breedte 50,5 cm. - Diepte 30,5 cm.

Massief eiken antieke koffer met smeedijzeren slot, 18e | Hoogte 66 cm. - Breedte 161 cm. - Dmeuiepte 52 cm.

Delfts wijwatervat | Hoogte 16,5 cm. - Breedte 10 cm.

Delfts vijfdelig kaststel met landschappen en accanthsusranken | Hoogte 29 cm. - Scherfjes deksel

Antiek Delfts wijwatervat | Hoogte 16,8 cm. - Breedte 95 cm. - Randschilfering

Twee gietijzeren cachepots met accanthusranken bezet | Hoogte 23 cm. - Breedte 61 cm. - Diepte 33 cm.

  • 25 Los(e)