20 Los(e)/Seite
C.V. gemonogrammeerd 1916 'Geanimeerd hoevezicht' pastel | 31 x 25,5 - Afmetingen met kader 45 x 40
CALLENS Mario get. '78 'Zijdelings- en ruggelings afgebeelde dame in ondergoed' potlood- en stifttek
CAULLET A. getekend en A.C. gemonogrammeerd : pastels en tekeningen met hoevezichten en studies van
CAULLET A. getekend en A.C. gemonogrammeerd : pastels en tekeningen met hoevezichten en studies van koeien | 14 stuks in totaal
CLAERHOUT F. get. 'Zittende naakte dame' olie op hardboard + CLAERHOUT get. 'Zittend personage' inkt
COLLOT get. 'Au bord du lac, paar naakten bij het meer' pastel | 63 x 51 - Afmetingen met kader 88 x 72 - Papier bespot
DE CLERCK A. '73 verso getekend, ongetekend vooraan, 'Hyperrealistiche gang met schoolbord tel 74298
DE CLERCK A. get. 'Zicht op de brug te Aalter' pastel | 89 x 106 - Afmetingen met kader 105 x 122
DRIESSCHAERT H. '75 get. 'Zittende dame in topje' pastel en gemengde techniek | 96,5 x 64 - Afmetingen met kader 124,5 x 91
FC gemonogrammeerd (Frans Courtens) 'Zeilboten op de rivier' houtskooltekening | 27,5 x 37,5 - Afmetingen met kader 45 x 55
GADEYNE R. get. 'Morat, Suisse' aquarel + GADEYNE R. get. 1962 'Zicht op Venetië' aquarel + 'Colunga
HARING K. get. '84 - Zwarte stifttekening op magazine Paris Match van Février 1971 - Stifttekening 2
HARING K. get. '84 - Zwarte stifttekening van televisie met hond en 2 ufo's op uittreksel pagina 4 v
HARING K. get. '86 - Dansend mannetje onder televisie in stift op krantenpagina van Atlantic City Ap
KM (Koen Van Mechelen) 13 september 2005 'Ei met poten' goudstifttekening | 16,5 x 16,5 - Afmetingen met kader 38 x 38
LAMBEAU A. get. 'Zittend meisje met vlechten' pastel | 55 x 40 - Afmetingen met kader 73 x 57
OUDOT get. 'Liggende naakte dame' inkttekening + OUDOT Georges get. 'Ruggelings zittend naakt' litho
ROBBE get. 'Studie van een liggende koe' tekening + WOUTERMAERTENS get. 'Paar schaapjes' houtskoolte
VAN GROENINGEN Benny get. 'Hoeve met bomenzicht' houtskooltekening | 101 x 72 - Afmetingen met kader 125,5 x 96
VAN GROENINGEN Benny get. 'Hoeve tussen de bomen' houtskooltekening | 49 x 49 - Afmetingen met kader 72,5 x 72,5
VINDEVOGEL J. get. 'Dames' paar schetsen pastel op papier | 47,5 x 33 - Afmetingen met kader 52 x 38
20 Los(e)/Seite