9 Los(e)/Seite
Metalen poppenwagen met celluloid pop, Brevettato Made in Italy + poppenstoel met beer | Hoogtes 60 en 63 cm. - Lengte 70 cm.
Rode blikken kindertrapauto van Russische makelij, A3AK gemerkt 19-93 | Hoogte 50 cm. - Breedte 50 cm. - Lengte 114 cm.
Miniatuur trapauto, type AK 1906
Miniatuur trapauto, type AK 1906 | Hoogte 54 cm. - Lengte 110 cm.
Houten gepolychromeerd kermispaard | Hoogte 110 cm. - Breedte 105 cm. zonder staart
Gummi beeldjes van Sneeuwwitje en de zeven dwergen, Walt Disney Productions | Hoogte sneeuwwitje 40 cm. / Hoogte dwergen 23 cm.
Gummi speelgoedfiguren Walt Disney Productions : 2 biggetjes, Donald Duck 1962, Huey, 3 dwergen + sp
Blikken speelgoed draaimolen met 3 zeppelins, Wilhelm Krauss en draaimolen met 2 vliegertjes, WK
Blikken speelgoed draaimolen met 3 zeppelins, Wilhelm Krauss en draaimolen met 2 vliegertjes, WK | Hoogtes 35 en 20 cm. - Diameter 25 cm.
Beschilderde blikken opwindbare racewagen, jaren '30 | Breedte 10 cm. - Lengte 31 cm.
Luxe Scrabble bord met houtafwerking | Hoogte 10 cm. - 43 x 43
9 Los(e)/Seite