11 Los(e)/Seite
DELVALLEZ V. get. Paris 'Glooiend landschap met verpozende koeien, schapen en herderin' olie op doek
DEVOS V. get. 'Hondjes met aapje bij het kaartspel' en 'Paar hondjes met pluimen bij kaartspel en do
GOTZELMANN E. get. 'Geanimeerd landschap met paard en kar bij hoeve' olie op doek + 'Geanimeerd wint
HEYTMAN W. get. 'Aangemeerde sloep op het strand' olie op doek | 60 x 80 - Afmetingen met kader 80,5 x 101 - Achteraan 2 restauraties merkbaar
JAUSIN F. get. 'Geanimeerd tafereel met zeilboten op het strand' olie op doek | 55,5 x 91 - Afmetingen met kader 72 x 107
LAMBRECHT C. get. 'Paar kussende figuren' olie op papier | 61,5 x 42 - Afmetingen met kader 88 x 70
Onleesbaar get. links onder 'Geanimeerd parkzicht met paar dames' olie op paneel | 27 x 22,5 - Afmetingen met kader 34 x 29,5
PIENS L. get. 'Paar Oostenrijkse boeren in de sneeuw bij chalet' olie op doek | 80 x 60 - Afmetingen met kader 104 x 84
RIGAUX L. get. 'Voorovergebogen naakte dame' olie op paneel | 49 x 34
VON HESCH get. 'Herbergzicht met dobbelende mannen' olie op doek + VON HESCH get. 'Geanimeerd herber
11 Los(e)/Seite