10 Los(e)/Seite
APOL Louis get. 'Geanimeerd landschap met huisje langs de beek' olie op paneel | 22,5 x 30 - Afmetingen met kader 36 x 44
BRISIERE get. '57 'Modern structureel werk' olie op papier | 35 x 50 - Afmetingen met kader 56 x 71
CAULLET A. get. 'Landschap met boer, paard en kar langs molen' olie op doek | 40,5 x 61 - Afmetingen met kader 56 x 76
CAULLET A. get. Collectie schilderijtjes, aquarels, tekeningen en schetsen w.o. Leiezicht, landschap
ENGEL J. get. Bruxelles 1889 à Gustave Suy 'Zittende dame met rieten mand met wortelen' olie op doek
ENGEL J. get. Bruxelles 1889 à Gustave Suy 'Zittende dame met rieten mand met wortelen' olie op doek | 73,5 x 42,5 - Afmetingen met kader 96,5 x 66
GONDOIS A. get. 'Bloemenstilleven met viooltjes' olie op doe k | 46 x 55 - Afmetingen met kader 53 x 63 - Kleine reparatie midden onderaan
Ongetekend 'Romantische scène met cupido's en bok in loofrijke omgeving' olie op doek in vergulde Lo
Ongetekend 'Schilder aan het werk' olie op ijzeren plaat in kader | 30,5 x 30,5 - Afmetingen met kader 41,5 x 41
Ongetekend 19e werk 'Het aanzoek' olie op doek | 35 x 27 - Afmetingen met kader 47 x 39,5
STEEL A. get. '63 'Bloemenstilleven' olie op hardboard | 40 x 30 - Afmetingen met kader 58 x 48
10 Los(e)/Seite