15 Los(e)/Seite
Massief zilveren sierbijl met inscriptie Ms. Suhrawardy in schrijn, gedateerd 22/12/1975 - geschonke
Massief zilveren kandelaar
Massief zilveren kandelaar | Hoogte 26 cm. - Gewicht 344 gram
Massief zilveren bonbonnière met gekroonde initialen EVB (Elisabeth Van Beieren?) | Hoogte 8,5 cm. - Diameter 14 cm.
Massief zilveren troffee 'Drag Hunt Steeplechase Alag, 1902 November 8' geschonken aan 'A Masodik Lo
Massief zilveren schenkkan met bloemenknop en zwart houten handvat | Hoogte 22 cm. - 550 gram met inbegrip van houten handvat
Massief zilveren saucière, onderaan gemerkt A800 Wolfers | Hoogte 10,5 cm. - Breedte 26 cm. - Gewicht 675 gram
Twee Engelse massief zilveren suikerpotten + massief zilveren kopje |
Lot zilver en verzilverd w.o. Louis XV schaal gemerkt Bossard 1893 met massief zilveren (geoxideerd)
Negen stuks zilver en verzilverd w.o. geajoureerde schaaltjes, Engels mosterdpotje, Engelse coupe me
Massief zilveren dekseldoos met bloemenknop bovenaan en rocailles, onderaan gemerkt 800 | Gewicht 485 gram
Massief zilveren schenkkan met bloemen en accnthusranken, Fray M. getekend | Hoogte 24 cm. - Breedte 25 cm. - Gewicht 765 gram
Massief zilveren Spaans wijwatervat 'De aankondiging', 18e | Hoogte 23 cm. - Breedte 13,5 cm.
Groot massief zilveren wijwatervat 'Moeder met kind en engelen' | Hoogte 32 cm. - Breedte 18 cm. - Rechts kleine scheur en las
Paar massief zilveren wijwatervaten met versiering van engelen en bloemen, 18e | Hoogte 20 cm. - Breedte 10 cm.
Massief zilveren wijwatervat 'Christus aan het kruis' | Hoogte 17 cm. - Breedte 7 cm.
15 Los(e)/Seite