Harelbeke

  • (Lose: 1-436)

  • (Lose: 437-872)

  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 25,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 5,00%

Bavikhoofsestraat 74, Harelbeke, 8530, Belgium

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +32 056711580

Nur Lose mit Abbildungen Filter entfernen

  • lithografieën (16)

Schätzpreis

16 Los(e)

  • Nur Lose mit Abbildungen,
  • 16 Los(e)

BACON Francis get. 'Modern surrealistisch naakt op sokkel' litho 57/99 | 62,5 x 46,2 - Afmetingen met kader 120 x 100

BERVOETS 2000 get. 'Modern kleurrijk figuratief personage' kleurlitho 10/70 | 58 x 47 - Afmetingen met kader 79 x 66

CORNEILLE (naar) 'Femme et fleur, liggende naakte dame met bloem en vogel' lithografie | 52 x 68 - Afmetingen met kader 81 x 97

CORNEILLE get. '87 'Liggende dame met rode vogel' litho EA | 50 x 65 - Afmetingen met kader 61 x 81

CORNEILLE get. 2001 'L'oiseau à l'envers' litho EA VIII/XV | 70 x 50 - Afmetingen met kader 91 x 71

DALI get. (links onder) 'Staande man' lithografie | 27 x 19 - Afmetingen met kader 46 x 37

DANCHIN Leon get. 'Eenden in de vlucht' litho 261/500 | 49 x 61,5 - Afmetingen met kader 60,5 x 74,5

DE CLERCK Antoon (naar) 'Detail van wiel Volkswagen' kleurenzeefdruk naar werk uit 1971 | 50 x 72 - Afmetingen met kader 60 x 81

PENCK A.R. get. 'Revolutionäres Jahr 1989' aquatint 11/30 | 125 x 230 - Afmetingen met kader 238 x 139

ROGGE C. 2005 - 1/3 (ROGGE Claudia) getekend verso 'Modern werk met dameshoofden op plexi | 148,5 x 200 - Met bijhorende documentatie

  • 16 Los(e)