3 Los(e)
3 Los(e)/Seite
Vuurvergulde bronzen kartel met dame op uurwerk | Hoogte 43,5 cm. - Breedte 33 cm.
Los 488
Driedelige marmeren garnituur : middenstuk met 4 zuilen bekroond met leeuw en kwikslinger + paar cas
3 Los(e)/Seite