Los 476
Kunstbronzen pendule Quentin - Durwart gemerkt, horloge bekroond met ridder op het paard, F. Laurent
Los 490
Vuurvergulde Neo Classisistische klok met vier korintische zuilen - bovenaan bekroond met leeuw - op