Antique and design furniture, religieus, silverware, decoration, militaria, carpets
Harelbeke

  • (Lose: 1-436)

  • (Lose: 437-872)

  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ
  • 14:00 - 18:00 MESZ

Aufgeld inkl. Umsatzsteuer: 25,00%
Online-Provision inkl. Umsatzsteuer: 5,00%

Bavikhoofsestraat 74, Harelbeke, 8530, Belgium

als Favorit merken Stellen Sie Ihre Frage phone_in_talk +32 056711580

Schätzpreis

  • Teppiche & Läufer (14)
14 Los(e)

  • 14 Los(e)

Paar zwartgelakte Napoleon III canapé's met gebogen rug + paar zwartgelakte armzetels | Hoogte 94 cm. - Breedte 158 cm. - Diepte 75 cm.

Twee Louis Philippe chauffeuses, 1 met bloemensculptuur en 1 met accanthusranken, 19e | Hoogte rug 89 cm. - Hoogte zitting 33 cm.

Paar Art Deco bergères met gebogen rug met bloemensculptuur | Hoogte 83 cm. - Breedte 72 cm. - Diepte 70 cm.

Paar armzetels met medaillonvormige rug, Louis XVI stijl + paar armzetels met ovale medaillon en spijlers in de rug, met Louis XVI motieven |

Set van 8 vintage design stoelen met lederen rug op gondelvormig chromé onderstel, Arrben Italy gemerkt type Christina | Gebruikte toestand

Salontafel met travertin blad op 4 blokpoten in mat en glanzend koper, Belgo Chrom | Hoogte 32 cm. - Blad 136 x 86

Twee oosterse handgeknoopte tapijten, Tabriz en Hamadan | 20 x 157 - 200 x 119

Oosters handgeknoopt tapijt Kelim | 360 x 180

  • 14 Los(e)