10 Los(e)/Seite
Bernard Cullmann, l.u.sig.
Karl Otto Götz, r.u.sig.
Wilhelm Imkamp, r.u.sig., dat. (19)65, Münster 1906 - 1990 Stuttgart, "o.T.", Aquarell und Tusche, 6,5 x 14,5 cm (40385/44) ...[more]
Wilhelm Imkamp, l.u.sig., dat. (19)66, Münster 1906 - 1990 Stuttgart, "o.T.", Aquarell und Tusche, 6,5 x 14,5 cm (40385/45) ...[more]
Walter Leistikow
10 Los(e)/Seite