Empire Kommodenuhr
Mahagonem dýhované dřevěné hodinové pouzdro opatřené zrcadly. Tři alabastrové sloupky, za nimi vykládaný půlkruh, který zrcadlo opticky doplňuje do celého kruhu. Mosazná zlacená dekorativní kování. Bílý smaltovaný ciferník s arabskými číslicemi, modřené a zlacené ručky ukazují den, hodiny a minuty. Jednodenní pérový stroj se čtvrťovým bitím na zvonky. Originální klíček. Patrně Rakousko kolem 1810, výška 50 cm. Drobné části chybí, původní nerestaurovaný stav. Stav 3+
An empire commode clock
19.00 % buyer's premium on the hammer price, VAT included